Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Hodnocení školení v rámci projektu Dotkněte se inovací (3)

Hodnocení školení v rámci projektu Dotkněte se inovací (3)

Školení pro učitele bylo moc prospěšné.

Vzhledem k využívání moderních technologií ve škole dané školení mi rozšířilo spektrum práci s nimi. Lektoři předvedli názornou ukázku, jak se s novými vyučovacími programy pracuje. V procesu školení byly také ukázky toho, jak přizpůsobit výklad nové látky a udělat výuku atraktivní a více zajímavou, dále také jak používat materiály ke skupinové a individuální práci žáků.

Mgr. Angelika Mostova, učitel RJ

Projekt Dotkněte se inovací CZ.1.07/1.3.00/51.0024