Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Diskuze v Českém rozhlase Plus na téma digitálních technologií ve vzdělávání

Diskuze v Českém rozhlase Plus na téma digitálních technologií ve vzdělávání

Dvě účasti v diskuzích v Českém rozhlasu Plus, pořad Trendy a Radiofórum.

Český rozhlas Plus, pořad Trendy, 26. 5. 2015, 16:40 hod. redaktor David Štáhlavský: E-learning.

Český rozhlas Plus, pořad Radiofórum, 26. 6. 2015 19:10 hod. redaktor Petr Schwarz: Zakázali byste ve školách mobily?.

NEUMAJER, Ondřej. ondrej.neumajer.cz [online]. [cit. 7.7.2015]. Dostupný na WWW: http://ondrej.neumajer.cz/?item=diskuze-v-ceskem-rozhlase-plus-na-tema-digitalnich-technologii-ve-vzdelavani