Úvodní stránka / Aktuálně / V Liberci proběhne kulatý stůl Asistent pedagoga, úskalí integrace žáků s různými znevýhodněními

Paní Jana Pastuchová, poslankyně Parlamentu ČR, zve na kulatý stůl Asistent pedagoga, úskalí integrace žáků s různými znevýhodněními zaměřený k problematice začleňování žáků se specifickými vzdělávacími potřebami do hlavního vzdělávacího proudu – běžných škol.

Kulatý stůl se uskuteční 7. září 2015 od 10 hodin na půdě Libereckého kraje. Půjde o první akci tohoto druhu, které se uskuteční postupně ve všech krajích České republiky.

Více informací o kulatém stolu, podrobný program a možnosti přihlášení najdete na stránce akce. Spolupořadatelem akce je ITveSkole.cz, o.p.s.

Kulatý stůl proběhne pod záštitou paní Aleny Losové, radní pro resort školství mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti Libereckého kraje

O Gamba Robert

Gamba Robert
Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor učitelství matematika-fyzika. Pracoval ve státní správě na pozici ředitele školského úřadu a vedoucího odboru školství krajského úřadu. Stál na počátku zavádění informačních technologií ve školství, dlouhodobě se věnuje problematice rozvoje lidských zdrojů a celoživotnímu vzdělávání. Je autorem řady úspěšných projektů z této oblasti (RISA Liberec, TECHYes, Trojlístek, Triangl,...) a studií z oblasti školství. Mezi jeho oblíbené aktivity patří vzdělávání dospělých, kolo a běžky.