Úvodní stránka / Produkty a řešení / Víte jak na výzvy č. 56 a č. 57 ?

Víte jak na výzvy č. 56 a č. 57 ?

Katalog ITveSkole.cz – Podzim 2015

Katalog_Podzim_2015Katalog, který jsme pro vás připravili pro sezónu 2015/2016, obsahuje rozšířenou nabídku vzdělávání pedagogů, nabídku interaktivních řešení BenQ inovovanou pro výuku cizích jazyků, nabídku osvědčených továrně repasovaných počítačů Dell, které nově nabízíme s operačním systémem Windows 10. Zájemcům o tento nový operační systém Windows nabízíme výhodnou možnost povýšení všech počítačů a notebooků ve škole včetně odborné profylaxe a instalace jednotné školní image. Novinkou v našem katalogu jsou chytré stavebnice tradičního českého výrobce Merkur a k nim široká nabídka metodik a komponent pro využití nejen při tvorbě žákovských výrobků v rámci výzvy č. 57.

Nabídka výukových stavebnic a pracovních stolů s příslušenstvím, kterou jsme připravili pro výzvu č. 57, vychází z 90 let zkušeností s výrobou stavebnic MERKUR a je osvědčenou volbou při rozvoji technických dovedností žáků.

Ing. Jaromír Kříž, jednatel společnosti MERKUR TOYS s.r.o.

Katalog ke stažení:
Formát PDF: ico_pdf  ITveSkole_Produkt_Katalog_Podzim_2015

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.