Úvodní stránka / Aktuálně / Navazující vzdělávání k čtenářským dílnám

Navazující vzdělávání k čtenářským dílnám

Obrazek_ct_dilna ITveSkole.cz, o.p.s. připravila  pestrou a velice zajímavou nabídku vzdělávání učitelů v oblasti zapojení informačních a komunikačních technologií do výuky čtenářské gramotnosti a dalších projektových aktivit škol.

Semináře proběhnou v Praze, Brně, Liberci, Pardubicích v PROSINCI 2015:

přesné datum a čas zahájení kurzu najdete v rozbalovací nabídce na přihlašovacím listě každého ze seminářů.

Tvořivé čtení

4 hodinový seminář je určen pro učitele základních a středních škol, především vyučující výtvarné výchovy, kteří mají zájem propojit prvky tvořivé tvorby se zaváděním čtenářských dílen do svých předmětů tak, aby pomohly vytvořit či udržet žáky v návyku o čtení (vstup na přihlašovací formulář kurzu).

Čtenářské dílny v on-line světě

4 hodinový kurz je určen pro učitele základních a středních škol, kteří mají zájem propojit moderní prvky ICT se zaváděním čtenářských dílen do svých předmětů. V rámci kurzu získá účastník odborné kompetence pedagogů pro realizaci čtenářských dílen ve výuce s využitím ICT (vstup na přihlašovací formulář kurzu).

Čtenářské deníky jinak (využíváme OneNote)

Čtyřhodinový kurz je určen těm učitelům českého jazyka na základní a střední škole, kteří chtějí propojit čtenářské dílny s moderními prvky ICT, zvýšit zájem žáků a studentů o četbu a využít tak ICT jako prostředek ke zkvalitnění jejich čtenářské gramotnosti (vstup na přihlašovací formulář kurzu).

Maturitní otázky nově a snadno

Půldenní kurz je určen pro učitele na střední škole, kteří mají zájem o zpracování částí výuky pomocí informační techniky, jako prostředek k modernímu zpracování maturitních otázek z českého jazyka a cizích jazyků (vstup na přihlašovací formulář kurzu).

Jak vést školní knihovnu v Office 365

Čtyřhodinový kurz je určen těm učitelům na základní a střední škole, kteří mají ve správě školní knihovnu a chtějí v rámci spravovaného knihovního fondu zavést elektronickou evidenci s okamžitým přehledem dostupnosti jednotlivých titulů. Cílem je naučit pedagoga využívat moderní prvky ICT s evidencí školní knihovny (vstup na přihlašovací formulář kurzu).

Cena kurzu pro JEDNOTLIVCE: 890.- Kč

Vzdělávání realizováno ve školících místech ITveSkole.cz – Praha, Brno, Liberec, Pardubice.

Cena kurzu pro ŠKOLU:  8 900.- Kč.

Vzdělávání realizováno přímo ve škole. Cena je kompletní včetně cestovného lektora.

Máte zájem o naše kurzy?

Kontaktujte ITveSkole.cz, Marek Fiala vám pomůže vybrat správné řešení: mfiala@itveskole.cz, +420 727 902 489

O Gamba Robert

Gamba Robert
Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor učitelství matematika-fyzika. Pracoval ve státní správě na pozici ředitele školského úřadu a vedoucího odboru školství krajského úřadu. Stál na počátku zavádění informačních technologií ve školství, dlouhodobě se věnuje problematice rozvoje lidských zdrojů a celoživotnímu vzdělávání. Je autorem řady úspěšných projektů z této oblasti (RISA Liberec, TECHYes, Trojlístek, Triangl,...) a studií z oblasti školství. Mezi jeho oblíbené aktivity patří vzdělávání dospělých, kolo a běžky.