Úvodní stránka / Aktuálně / UČÍME S TABLETEM…

UČÍME S TABLETEM…

UČÍME S TABLETEM – interaktivní materiál pro učitele

Díky projektu „Dotkněte se inovací“ společnosti BOXED, s.r.o. realizovaného v rámci OP VK výzvy č. 51, jsme pro vás vytvořili inspirativní materiál s názvem Učíme s tabletem, který je určen všem pedagogům, lektorům, ICT koordinátorům, metodikům a ředitelům škol, kteří chtějí zdokonalit své odborné znalosti a dovednosti v oblasti práce s tabletem ve vzdělávání.

Cílem je naučit se nejen ovládat mobilní dotykové zařízení, ale především ho inovativně implementovat do vzdělávacího procesu tak, aby žák byl ve výuce i ve vlastním procesu učení aktivní a tvůrčí.

Materiál je vytvořen interaktivně s použitím několika užitečných odkazů do výuky. Čtenář si tak může jednoduše listovat stránkami a seznamovat se s nápady, tipy a triky, které mu materiál nabízí. Při tvorbě jsme se snažili propojit technologický a didaktický pohled a vybrat takové informace, které budou pro uživatele z hlediska přínosu do výuky co nejužitečnější.

1ikonka „domů“ – vrátí uživatele na úvodní stránku

 

2ikonka pro následující snímek

 

0ikonka pro předchozí snímek

 

4odkaz na webovou stránku

 

5odkaz na video

 

Věříme, že materiál pro vás bude dobrým pomocníkem, který můžete kdykoliv otevřít a získat tak mnoho nápadů pro vaši pedagogickou práci na různých typech škol.

Materiál si můžete zdarma stáhnout zde.

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek