Úvodní stránka / Aktuálně / Týden vědy a techniky 2015

Týden vědy a techniky 2015

Víte, že spousta přednášek běží on-line?

2.jpgStejně jako v předešlých letech se pro vás snažíme maximum pražských přednášek streamovat on-line. A pokud nestíháte sledovat v reálném čase, přednášky jsou zde umístěny i ve formě záznamu, takže se k nim můžete kdykoliv vrátit.

Vše najdete zde.

Více informací o Týdnu vědy techniky 2015 naleznete zde.

 

Zdroj: AUTOR NEUVEDEN. Týden vědy a techniky 2015 [online]. [cit. 6.11.2015]. Dostupný na WWW: http://www.tydenvedy.cz/sd/novinky/hlavni-stranka/151106_prednasky_online.html

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek