Úvodní stránka / Aktuálně / Týden vědy a techniky 2015

Týden vědy a techniky 2015

Víte, že spousta přednášek běží on-line?

2.jpgStejně jako v předešlých letech se pro vás snažíme maximum pražských přednášek streamovat on-line. A pokud nestíháte sledovat v reálném čase, přednášky jsou zde umístěny i ve formě záznamu, takže se k nim můžete kdykoliv vrátit.

Vše najdete zde.

Více informací o Týdnu vědy techniky 2015 naleznete zde.

Zdroj: AUTOR NEUVEDEN. Týden vědy a techniky 2015 [online]. [cit. 6.11.2015]. Dostupný na WWW: http://www.tydenvedy.cz/sd/novinky/hlavni-stranka/151106_prednasky_online.html