Úvodní stránka / Aktuálně / Jak zvládnout monitorovací zprávu v projektech?

Jak zvládnout monitorovací zprávu v projektech?

Realizace vašich projektů je v plném proudu. Věříme, že se vám naplňování výstupů úspěšně daří. Termín ukončení obou šablonových projektů v rámci Výzev 56 a 57 je nejpozději k 31. 12. 2015. Již nyní je dobré myslet na vytváření závěrečných monitorovacích zpráv, které jsou stěžejním výstupem každého projektu a rozhodují o prokázání způsobilých výdajů.

Termín pro odevzdání závěrečné monitorovací zprávy je nejpozději do 29. 1. 2016.

Již od samého začátku vyhlášení obou výzev se na nás obracejí školy, které využívají naší projektové podpory, konzultují s námi tvorbu a prokazování výstupů, pravidla publicity, výběrová řízení a finanční čerpání projektu.

V předchozích šablonových projektech EU-Peníze školám základním školám (1.4) a středním školám (1.5) jsme pomohli školám s tvorbou a odevzdáním 2950 monitorovacích zpráv. Ve výzvách 56 a 57 jsme pomohli s podáním žádosti 250 ZŠ a SŠ. Naše zkušenosti jsou skutečně značné.

Využijte i vy naší projektové pomoci v závěru vašeho projektu. Připravili jsme pro Vás několik možností administrativní pomoci.

1) ZÁKLADNÍ projektová podpora – ZDARMA

Máte zkušenosti s tvorbou MZ, jen si potřebujete oživit, co vše se do MZ dokládá a dál vše zvládnete sami. Využijte naši základní projektovou podporu. Připravili jsme pro vás:

• Návod pro evidenci a archivaci materiálů
  • Přehledové tabulky, které jsou opatřeny předepsanou hlavičkou a logolinkem:
    • V56 – záznamová tabulka pro evidenci ověření čtenářských dílen, evidenci knih, seznamu nakoupené literatury, seznamu podpořených žáků
    • V57 – záznamová tabulka pro evidenci nářadí, seznamu podpořených pedagogů a žáků
  • Zjednodušený návod pro vyplnění Benefitu7
  • Návod odeslání závěrečné monitorovací zprávy (popis obálky, struktura CD)
  • Návod pro vytvoření MASTER ŠANONU projektu (včetně archivace výběrového řízení)

ZÁKLADNÍ projektová podpora – ZDARMA

2) KOMPLETNÍ projektová podpora

Odevzdáváte monitorovací zprávu ve Výzvě 56 i 57, máte mnoho výstupů, které potřebujete zkontrolovat a archivovat, potřebujete pomoci s kompletním připravením Bnefitu7? Využijte naší kompletní projektové pomoci:

• Úložiště dokumentů pro archivaci výstupů do roku 2025 (struktura dle požadavků MŠMT)
  • Kompletní kontrola veškerých výstupů
    • V56 – kontrola tematických plánů pro čtenářské dílny, zprávy ze zahraničního kurzu pedagoga, zprávy ze stínování, zpráva ze zahraničního vzdělávacího pobytu žáků
    • V57 – kontrola žákovských portfolií, plánu rozvoje technických dovedností žáků, profesního portfolia pedagoga
  • Kompletní vyplnění Benefitu7 včetně údajů o uskutečněném VŘ
  • Finalizace monitorovací zprávy a zaslání návodu na odeslání na MŠMT (popis obálky, struktura CD)

KOMPLETNÍ projektová podpora, on-line                          5.000,- bez DPH / 6.050,- s DPH

KOMPLETNÍ projektová podpora, ve škole                        8.000,- bez DPH / 9.680,- s DPH

Naši stálí zákazníci mohou mít i tuto kompletní projektovou pomoc zdarma.

Kontaktujte nás na bezplatném čísle 800 880 990 nebo pomocí kontaktního formuláře.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.