Úvodní stránka / Aktuálně / Projekt Otazníky zdraví

Projekt Otazníky zdraví

Logo_otazniky_webVe školním roce 2014/2015 uskutečňovala firma Boxed na vybraných školách projekt Otazníky zdraví – možnosti zvyšování zdravotní gramotnosti dětí a mládeže (registrační číslo: CZ.1.07/1.1.00/53.0008) zaměřený na problematiku ochrany a podpory zdraví, která je nedílnou součástí školních vzdělávacích programů. 

Pro semináře Zdravé zuby a Otazníky cyklisty, které jsme pořádali na školách, jsme vytvořili aplikace pro Windows 8.1 a novější. Jsou zdarma dostupné ve Windows Store a na portálu DUMY.cz.

Aplikaci Otazníky zdraví najdete zde, Otazníky cyklisty zde.

apka1

Po kliknutí na výše uvedené odkazy se v OS Windows 8.1 a novějších otevře Windows Store a kliknutím na tlačítko instalovat se spustí instalace. V jiných operačních systémech (starší verze Windows, iOS, OS X, Linux, Android, atd.) aplikaci instalovat nelze.

Po instalaci obou aplikací je třeba zadat kód KldponpN2015.

Metodiky s tipy k použití aplikací ve výuce naleznete zde.

logo

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek