Úvodní stránka / Aktuálně / Projekt Otazníky zdraví

Projekt Otazníky zdraví

Logo_otazniky_webVe školním roce 2014/2015 uskutečňovala firma Boxed na vybraných školách projekt Otazníky zdraví – možnosti zvyšování zdravotní gramotnosti dětí a mládeže (registrační číslo: CZ.1.07/1.1.00/53.0008) zaměřený na problematiku ochrany a podpory zdraví, která je nedílnou součástí školních vzdělávacích programů.

Pro semináře Zdravé zuby a Otazníky cyklisty, které jsme pořádali na školách, jsme vytvořili aplikace pro Windows 8.1 a novější. Jsou zdarma dostupné ve Windows Store a na portálu DUMY.cz.

Aplikaci Otazníky zdraví najdete zde, Otazníky cyklisty zde.

apka1

Po kliknutí na výše uvedené odkazy se v OS Windows 8.1 a novějších otevře Windows Store a kliknutím na tlačítko instalovat se spustí instalace. V jiných operačních systémech (starší verze Windows, iOS, OS X, Linux, Android, atd.) aplikaci instalovat nelze.

Po instalaci obou aplikací je třeba zadat kód KldponpN2015.

Metodiky s tipy k použití aplikací ve výuce naleznete zde.