Úvodní stránka / Aktuálně / Nápadník 57 – inspirace pro všechny

Nápadník 57 – inspirace pro všechny

ITveSkole.cz, o.p.s. připravila pro učitele dárek k Vánocům – NÁPADNÍK PRO ROZVOJ TECHNICKÝCH DOVEDNOSTÍ ŽÁKŮ nejen pro potřeby výzvy č. 57

V krásném předvánočním čase jsme pro Vás – pedagogy, lektory, odborníky, ředitele škol vytvořili Nápadník pro rozvoj technických dovedností žáků, který věříme, že Vám bude dobrým pomocníkem pro Vaši pedagogickou práci nejen pro potřeby výzvy č. 57.

Cílem nápadníku je poskytnout Vám inspiraci pro rozvoj technických dovedností žáků, doporučit Vám odkazy, tipy a návody pro tvorbu žákovských výrobků, které mohou sloužit jako výuková pomůcka v různých vyučovacích předmětech.

Jedná se o ucelený interaktivní soubor s řadou zajímavých odkazů, obrázků a videí, který je rozdělený do celkem 8 kapitol: BEZPEČNOST, DŘEVO, PLAST, PAPÍR, KOV, PŘÍRODNINY, STAVEBNICE MERKUR, ROBOTIKA.

Čtenář se může v textu jednoduše orientovat podle následujících ikon:

snímekikonka „domů“ – vrátí uživatele na obsah

3ikonka pro následující snímek

0ikonka pro předchozí snímek

Materiál vznikl díky Vám pedagogům, kteří jste byli ochotní sdílet své nápady a zkušenosti mezi ostatní. Vážíme si Vaši spolupráce a mockrát děkujeme.

MATERIÁL JE URČEN PRO VŠECHNY TYPY ŠKOL, ZDARMA SI HO MŮŽETE STÁHNOUT ZDE:

Nápadník 57

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.