Úvodní stránka / Aktuálně / Nápadník 57 – inspirace pro všechny

Nápadník 57 – inspirace pro všechny

ITveSkole.cz, o.p.s. připravila pro učitele dárek k Vánocům – NÁPADNÍK PRO ROZVOJ TECHNICKÝCH DOVEDNOSTÍ ŽÁKŮ nejen pro potřeby výzvy č. 57

V krásném předvánočním čase jsme pro Vás – pedagogy, lektory, odborníky, ředitele škol vytvořili Nápadník pro rozvoj technických dovedností žáků, který věříme, že Vám bude dobrým pomocníkem pro Vaši pedagogickou práci nejen pro potřeby výzvy č. 57.

Cílem nápadníku je poskytnout Vám inspiraci pro rozvoj technických dovedností žáků, doporučit Vám odkazy, tipy a návody pro tvorbu žákovských výrobků, které mohou sloužit jako výuková pomůcka v různých vyučovacích předmětech.

Jedná se o ucelený interaktivní soubor s řadou zajímavých odkazů, obrázků a videí, který je rozdělený do celkem 8 kapitol: BEZPEČNOST, DŘEVO, PLAST, PAPÍR, KOV, PŘÍRODNINY, STAVEBNICE MERKUR, ROBOTIKA.

Čtenář se může v textu jednoduše orientovat podle následujících ikon:

snímekikonka „domů“ – vrátí uživatele na obsah

 

3ikonka pro následující snímek

 

0ikonka pro předchozí snímek

 

Materiál vznikl díky Vám pedagogům, kteří jste byli ochotní sdílet své nápady a zkušenosti mezi ostatní. Vážíme si Vaši spolupráce a mockrát děkujeme.

MATERIÁL JE URČEN PRO VŠECHNY TYPY ŠKOL, ZDARMA SI HO MŮŽETE STÁHNOUT ZDE:

Nápadník 57

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek