Úvodní stránka / Produkty a řešení / Kariérový poradce – nový cyklus seminářů ITveSkole.cz

Kariérový poradce – nový cyklus seminářů ITveSkole.cz

Místní akční plány (MAP) jsou velkou příležitosti rozvoje kompetencí zaměřených na kariérové poradenství pracovníků českých škol. V novém pečlivě připraveném kurzu poskytuje ITveSkole.cz pedagogům užitečný základ pro odpovědné vykonávání pozice kariérového poradce. Umožňuje tak pedagogům stát se spolehlivou oporou žákům při rozhodování o směru jejich budoucí profesní dráhy.

Cyklus seminářů, sestávající z 8 prezenčních seminářů, se váže k rozvoji kompetencí kariérového poradce na základních a středních školách.

Cílovou skupinu tvoří především výchovní poradci škol, program je vhodný i pro řadové učitele a vedoucí pracovníky škol, kteří se s problematikou kariérového poradenství chtějí blíže seznámit.

Absolvent kurzu se bude orientovat v organizaci vzdělávací soustavy v České republice, bude znát problematiku trhu práce a bude umět pracovat s informacemi ze základních informačních zdrojů, bude znát základy podnikání a bude se orientovat v pracovně právních vztazích, bude seznámen s problematikou předčasných odchodů ze vzdělávání a bude seznámen se základy poradenské komunikace.

1. seminář Sebepoznání a samostatné rozhodování
2. seminář Vzdělávací soustava České republiky
3. seminář Trh zaměstnanosti a práce s informacemi
4. seminář Vstup na trh práce
5. seminář Předčasný odchod ze vzdělávání
6. seminář Podnikání
7. seminář Pracovně právní vztahy
8. seminář Poradenská komunikace

Kurzy nabízíme v našich tradičních místech – Praha, Brno, Liberec a Vsetín.

Přihlašovací formulář na kurz – zde

Cena za absolvování celého cyklu 8 seminářů je 8 700 Kč.

Případné další dotazy vám rádi zodpovíme: skoleni@itveskole.cz, 727 902 489

Těšíme se na setkání s vámi na našem kurzu!

O Marek Fiala

iTřída

• 17601028_s

Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• 16247901_s
    Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

• 3174196_m

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

• 2825753_s

Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

ICT plán školy

• ICT

ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

• Konference2
    Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.