Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Úspěšný ředitel – nový cyklus seminářů ITveSkole.cz

Úspěšný ředitel – nový cyklus seminářů ITveSkole.cz

Místní akční plány (MAP) jsou velkou příležitosti rozvoje kompetencí řídících pracovníků českých škol. Prostřednictvím nového pečlivě připraveného kurzu poskytuje ITveSkole.cz všem ředitelkám a ředitelům (nejen do MAPů zapojeným) skvělý náskok při zahájení nového programovací období.

Cyklus seminářů, sestávající ze 4 prezenčních seminářů, se tematicky váže k rozvoji řídících dovedností ředitelů škol a školských zařízení se zaměřením na strategické řízení školy, plánování a na něj navazující projektové řízení a úspěšné řízení lidských zdrojů ve škole.

Cílovou skupinu tvoří ředitelé škol a školských zařízení.

1. seminář Postavení ředitele a komunikace
2. seminář Plánování a řízení změny, vedení lidí
3. seminář Projektové řízení I
4. seminář Projektové řízení II

Kurzy nabízíme v našich tradičních místech – Praha, Brno, Liberec a Vsetín.

Přihlašovací formulář na kurz – zde

Cena za absolvování celého cyklu 4 seminářů je 5 400 Kč.

Případné další dotazy vám rádi zodpovíme: skoleni@itveskole.cz, 727 902 489

Těšíme se na setkání s vámi na našem kurzu!

O Marek Fiala

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.