Úvodní stránka / Aktuálně / Západočeská univerzita otevřela první online kurzy pro veřejnost

Západočeská univerzita otevřela první online kurzy pro veřejnost

Západočeská univerzita v Plzni se připojila k Týdnu otevřeného vzdělávání nabídkou zdarma dostupných on-line kurzů. První otevřený kurz, zaměřený na komunikaci s lidmi, zpřístupnila koncem loňského roku na platformě seduo.cz. Za první dva měsíce se do kurzu přihlásily téměř tři tisíce lidí. Více se dozvíte v tiskové zprávě univerzity.

Více informací ke kurzu „Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku“ naleznete zde.

Zdroj: KADERKA, Michal. Otevřené vzdělávání [online]. [cit. 11.3.2016]. Dostupný na WWW: http://otevrenevzdelavani.cz/zapadoceska-univerzita-otevrela-prvni-online-kurzy-pro-verejnost/