Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Snadný přechod z Evernote na OneNote

Snadný přechod z Evernote na OneNote

Stále více uživatelů přechází z Evernote na OneNote. OneNote totiž již v základu a zdarma nabízí ukládání poznámek do cloudu, neomezené měsíční nahrávání či sdílení obsahu s ostatními uživateli. Pokud již v Evernote nějaké poznámky máte a chcete je rychle a snadno převést do OneNote, má pro Vás Microsoft rychlé řešení.

 

Zdroj: KLATOVSKÝ, Karel. O technologiích (nejen) ve škole [online]. [cit. 21.3.2016]. Dostupný na WWW: http://www.klatovsky.cz/2016/03/snadny-prechod-z-evernote-na-onenote.html

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek