Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Snadný přechod z Evernote na OneNote

Snadný přechod z Evernote na OneNote

Stále více uživatelů přechází z Evernote na OneNote. OneNote totiž již v základu a zdarma nabízí ukládání poznámek do cloudu, neomezené měsíční nahrávání či sdílení obsahu s ostatními uživateli. Pokud již v Evernote nějaké poznámky máte a chcete je rychle a snadno převést do OneNote, má pro Vás Microsoft rychlé řešení.

Zdroj: KLATOVSKÝ, Karel. O technologiích (nejen) ve škole [online]. [cit. 21.3.2016]. Dostupný na WWW: http://www.klatovsky.cz/2016/03/snadny-prechod-z-evernote-na-onenote.html