Úvodní stránka / Aktuálně / Sociální sítě – online kurz zdarma

Sociální sítě – online kurz zdarma

icon-908163_960_720Chcete se zorientovat v prostředí sociálních sítí? Jste pedagog nebo rodič a rádi byste věděli a uměli používat Facebook, Twitter apod.

Vysvětlíme vám, jak sociální sítě fungují a k čemu jejich funkce mohou firmy využít. Představíme vám jednotlivé sociální sítě a naučíme vás s nimi pracovat. Ukážeme vám, jak vytvářet zajímavý obsah, jak komunikaci plánovat a co vše obnáší. Pomůžeme vám nastavit vaši strategii. To vše v přehledné online podobě, ke které se můžete, na rozdíl od běžného školení, kdykoliv vrátit.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Více informací ZDE.