Úvodní stránka / Aktuálně / Dotace pro střední školy – výzva č. 32 a 33 z IROP

Dotace pro střední školy – výzva č. 32 a 33 z IROP

Ministerstvo školství v rámci OP VVV vyhlašuje pro základní a mateřské školky tzv. šablonové projekty. Šablony pro střední a vyšší odborné školy jsou v harmonogramu naplánovány na podzim 2016.

Aktuálně je pro střední školy a vyšší odborné školy vyhlášena výzva z programu IROP – Výzva č. 32 „Infrastruktura středních škol a vyšších odborných škol“ a Výzva č. 33 „Infrastruktura středních škol a vyšších odborných škol (SVL)“

Podpora u obou výzev je zaměřena zejména na stavby a stavební práce spojené s výstavbou a modernizací infrastruktury středních a vyšších odborných škol ve vazbě na klíčové kompetence:

• komunikace v cizích jazycích,
  • přírodní vědy,
  • technické a řemeslné obory,
  • práce s digitálními technologiemi
  • rekonstrukce a stavební úpravy stávající infrastruktury ve vazbě na budování bezbariérovostí školy

V souladu s hlavním zaměřením projektu lze dále realizovat aktivity spojené se zajištěním konektivity školy.

Všechny projektové záměry předložené v rámci těchto výzev musí být v souladu s Krajským akčním plánem vzdělávání (KAP) a musí být uvedeny v seznamu projektových záměrů pro investiční intervence IROP v příslušném KAP. Tyto schválené dokumenty budou zveřejněny na přelomu června a července 2016 na webu www.uzemnidimenze.cz

Základní údaje:

Datum zpřístupnění žádosti o podporu:                25. 5. 2016

Zahájení příjmu žádostí o podporu:                         30. 6. 2016

Ukončení příjmu žádostí o podporu:                       18. 11. 2016

Z Evropského fondu pro regionální rozvoj je pro výzvu č. 32 připraveno 393 mil. Kč .

Z Evropského fondu pro regionální rozvoj je pro výzvu č. 33 připraveno 917  mil. Kč

Máte konkrétní dotazy k této výzvě? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte ItveSkole.cz, o.p.s., 222 268 516, podporaeu@itveskole.cz

iTřída

• 17601028_s

Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• 16247901_s
    Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

• 3174196_m

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

• 2825753_s

Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

ICT plán školy

• ICT

ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

• Konference2
    Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.