Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Jak vytvářet svoje vzdělávací materiály přístupné všem

Jak vytvářet svoje vzdělávací materiály přístupné všem

Představujeme Vám novou brožuru pro všechny, kteří vytvářejí digitální vzdělávací materiály a přejí si, aby byly přístupné všem uživatelům. Brožura je zdarma ke stažení .

1

Pokud si o tomto tématu chcete spíše poslechnout živého člověka, doporučujeme  prezentaci autorky publikace Julie Tomaňové. Zároveň pokud Vás zajímá obecná problematika Designu pro všechny (universal design), můžete se podívat na tématickou přednášku Tamary Kováčové. Pokud děláte weby a chcete se podívat, jak přístupnost řeší v Seznam.cz, podívejte se na inspirativní přednášku Lukáše Pazderky.

Zdroj: KOVÁČOVÁ, Tamara. Otevřené vzdělávání [online]. [cit. 27.5.2016]. Dostupný na WWW: http://otevrenevzdelavani.cz/podivejte-se-jak-vytvaret-svoje-vzdelavci-materialy-pristupne-vsem/