Úvodní stránka / Aktuálně / Generátor nástrojů povinné publicity projektů EU

Generátor nástrojů povinné publicity projektů EU

Generátor nástrojů povinné publicity evropských strukturálních a investičních fondů

Řídicí orgán OP VVV zveřejnil dne 7. 6. 2016 odkaz na Generátor nástrojů povinné publicity ESI fondů, který byl v těchto dnech spuštěn do ostrého provozu. Jedná se o jednoduchý nástroj, který pomůže pro libovolný EU projekt (nejen OP VVV) snadno a rychle vytvořit povinnou publicitu.

Tímto odkazem je: https://publicita.dotaceeu.cz/.

Více k pravidlům publicity OP VVV pak naleznete ZDE.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.