Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Jak deváťáci ještě jednou fotili

Jak deváťáci ještě jednou fotili

Ještě jednou jsme nakombinovali ve výtvarce trochu toho „umění“ a technologií. Tentokrát jsme nebloumali po venku, ale příroda přišla za námi – přinesli si totiž něco travin a dřevin. Pak už jen vzali bílou čtvrtku, iPad a aranžovali, fotili a upravovali (převážně Snapseed). Výsledkem měla být černobílá fotografie s bílým pozadím. A taky byla.

Výsledky byly hodně povedené prakticky všechny. Až je to samotné překvapilo!

A vytištěné na A3 nemají chybu!

1-150x1502-150x1507-150x1505-150x150

Zdroj: RNDr. RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela… [online]. [cit. 20.6.2016]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=2356