Úvodní stránka / Aktuálně / Vyhlášena výzva ŠABLONY PRO MŠ A ZŠ I.

Vyhlášena výzva ŠABLONY PRO MŠ A ZŠ I.

0Ve čtvrtek 23. 6. 2016 vyhlásilo MŠMT výzvy 022 (ZŠ a MŠ mimo Prahu) a 023 (ZŠ a MŠ z Prahy).

Výhodnost nových šablon pro rozvoj vaší školy je vyšší, než by se mohlo na první pohled zdát.

Nabízíme vám pomoc, která vám umožní využít příležitosti čerpání šablon“ naplno.

• Najdeme pro vaši školu nejlepší kombinaci šablon s využitím „Kalkulačky šablon„.
  • Zkontrolujeme soulad zvolených šablon s dotazníkovým šetřením MAP
  • Zpracujeme projektovou žádost v IS KP14+ (MS2014+)
  • Pomůžeme vám s tvorbou a vykázáním závazných výstupů
    Připravili jsme pro vás:

• formuláře pro dokládání realizovaných aktivit,
    • témata pro setkání s rodiči a pro sdílení zkušeností mezi pedagogy,
    • témata lekcí pro CLIL a mentoring,
    • témata schůzek v rámci čtenářských klubů a klubů zábavné logiky,
    • ucelenou nabídku DVPP
    • a mnoho dalšího.

Jsme obecně prospěšná společnost, proto základní projektovou podporu nabízíme bezplatně.

Umíme pro vás zajistit i Kompletní projektovou podporu.

Pomůžeme vám získat prostředky již pro začátek školního roku 2016/2017.

NAŠE REFERENCE:

SOU a PŠ Kladno - Vrapice
Oceňujeme výbornou kvalitu zpracování projektových žádostí i monitorovacích zpráv, časovou flexibilitu i výborný osobní přístup.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 48, 51 (partnerství), Výzva 56, Výzva 57
ZŠ Trmice
Flexibilita a ochota poskytovat informace, řešit nejasnosti a problémy byly z našeho pohledu nadstandardní. Veškeré projektové žádosti byly přijaty a stejně tak byly i všechny monitorovací zprávy schváleny bez závad. Všechny informace byly relevantní, věcně správné a kompletní, takže dosud nebyly nikdy shledány nedostatky v přípravě, realizaci a uzavření projektu. Pomoc s výběrovými řízeními byla plně dostatečná, tak aby vše proběhlo hladce a korektně. Velmi kladně hodnotíme kompetenci a orientaci pracovníků například v širokém záběru témat současně probíhajících projektů Výzva 56 a Výzva 57.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 48, 51 (partnerství), Výzva 56 Výzva 57

ZŠ a MŠ Hlušice
Oceňujeme výbornou kvalitu zpracování projektové žádosti i monitorovacích zpráv, pružné a rychlé řešení nejasností, vysokou kvalitou podaných informací i osobní přístup při zpracování projektu. Se spoluprací jsme komplexně spokojeni.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 48 a 51 (partnerství), Výzva 56, Výzva 57

ZŠ a MŠ při dětské léčebně, Janské Lázně
Profesionální přístup, trpělivost a důkladnost, výborná spolupráce, bezchybné vyplnění žádosti i monitorovacích zpráv, rychlé a jasné řešení, dostupnost informací, ochota při jednání, vysoká kvalita. Realizace projektů proběhla díky pomoci bez komplikací.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 51 (partnerství)

ZŠ Bedřicha Hrozného, Lysá nad Labem
Velmi kvalitní spolupráce při zpracovávání projektových žádostí a monitorovacích zpráv a důsledná kontrola. Velmi dobrá spolupráce, řešení situací v co nejkratším termínu, zpětná vazba. Vysoká kvalita podaných informací, výborná orientace v řešené problematice. Individuální přístup, ochota, vstřícnost.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 51 (partnerství), Výzva 57
ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou
Všechny projektové žádosti byly zpracovány kvalitně, ke všem byla zpracována finanční rozvaha, vše mi bylo důkladně vysvětleno a uvedeny příklady. Monitorovací zprávy byly dopředu pracovníkem ITveSkole.cz připraveny, nemusela ani být jeho návštěva ve škole, spoustu věcí se vyřešila po telefonu. Vše s dostatečným předstihem a profesionálně. K jednotlivým projektům jsem měl přiděleného " svého pracovníka", který se se mnou staral o projekt jako celek. Vždy byl na telefonu, když jsem něco potřeboval.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 56, Výzva 57

ZŠ Košťany
Spolupracujeme s Vámi již pátým rokem a jsme se spoluprací naprosto spokojeni. Máme ve Vás záruku úspěšné realizace všech projektů. Doufám v další výbornou spolupráci.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 56, Výzva 57

ZŠ Planá
Bezchybné zpracování projektové žádosti, monitorovacích zpráv, které byly přijaty bez závad. Veškeré nejasnosti byly řešeny obratem s profesionálním přístupem. Podané informace byly přehledné a vyčerpávající. Oceňujeme individuální přístup, ochotu, vstřícnost, znalost problematiky, rychlost jednání. Budeme rádi za další spolupráci.

S ITveSkole.cz jsme spolupracovali při projektech: EU peníze školám, Výzva 51 (partnerství), Výzva 56, Výzva 57
ZŠ Ing. M. Plesingera – Božinova Neratovice
Moc děkujeme za dosavadní pomoc a doufáme, že ve spolupráci budeme dále pokračovat. Individuální přístup je u ITveSkole.cz samozřejmostí. Nikdy jsme se nesetkali s nepříjemným přístupem ani s pocitem, že „zase otravujeme“. Vše bylo zpracováno kvalitně a v dohodnutém termínu. Poskytované informace byly vždy relevantní. Velmi si cením vysoké erudice všech s námi spolupracujících osob. Vždy měli naprosto čerstvé informace, přestože dotační orgán poskytuje informace vždy na poslední chvíli.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte ITveSkole.cz, o.p.s. podporaeu@itveskole.cz, tel.: 222-268-519

Rádi Vám pomůžeme.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.