Úvodní stránka / Aktuálně / Webinář „Zákon o registru smluv“

Webinář „Zákon o registru smluv“

ITveSkole.cz nabízí: Webinář „Zákon  o registru smluv“

Mateřské a základní školy mají od 1.7.2016 novou povinnost vyplývající ze zákona340/2015 Sb. Na základě této povinnosti jsme pro vás nachystali webinář obsahující informace důležité zejména pro ZŠ a MŠ.

Mimo jiné se dozvíte odpovědi na otázky: Co je to rejstřík smluv a jak smlouvy zveřejňovat, kdo, co a za jakých podmínek je povinen zveřejňování, na koho se vztahují výjimky z této povinnosti, jaké jsou případné sankce a podobně. Vyjmenujeme si konkrétní situace vycházející z vašeho prostředí a ukážeme si praktickou ukázku v pokusném formuláři.

Samozřejmě bude i prostor na vaše dotazy.

Webinář je připraven na hodinu a cena za účastníka je 500 Kč.

Čas je možno vybírat ze tří variant – 9.00, 14.00, 19.00

Termíny jsou vypsány na 28.6., 29.6., 1.7.

Podmínkou zahájení webináře je minimální počet 5 účastníků.

K úspěšnému zvládnutí webináře musí mít účastník k dispozici notebook, nebo PC s přístupem na internet. Školení probíhá přes on-line webové rozhraní. Školení je možné absolvovat odkudkoliv, doporučená jsou sluchátka s mikrofonem.

Váš zájem a výběr vhodného termínu prosím potvrďte vyplněním tohoto formuláře.

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat:

Lenka Kurtevová

lkurtevova@itveskole.cz

737 63 27 17, 777 533 585, 222 268 519

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.