Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Nabídka DVPP v rámci ŠABLON PRO MŠ A ZŠ I

Nabídka DVPP v rámci ŠABLON PRO MŠ A ZŠ I

Obecně prospěšná společnost ITveSkole.cz vám přináší pro projekt ŠABLONY PRO MŠ A ZŠ I ucelenou nabídku akreditovaného vzdělávání.

rndr-robert-gamba-ing-ludek-heinz-mgr-kristyna-krupkovaNa webu jsmevkurzu.cz jsme pro vás sestavili nabídku dle vašich potřeb, se znalostí požadavků šablon daných MŠMT a především s ohledem na moderní trendy i možnosti v oblasti DVPP.

Naši kvalifikovaní lektoři pro vás zajistí vzdělávání přímo ve vaší škole v čase, který vám vyhovuje, tak abyste se mohli věnovat žákům, a k tomu získali inspiraci, výukové materiály a užitečné pomůcky.

Dobře si uvědomujeme, že byste rádi získali za část prostředků vybavení, v podobě interaktivních tabulí, dotykových obrazovek, výukových stavebnic nebo dotykových notebooků. Spoluprací s námi budete mít možnost využít i více než 50% prostředků na pomůcky a vybavení.

Poskládejte „šablony“ společně s ITveSkole.cz.

Jsmevkurzu.cz

V klidu, s úsměvem a maximalizací přínosu pro vaši školu dle principu 3E (hospodárnost, účelnost a efektivnost).

Spoluprací s ITveSkole.cz, o.p.s získáte:

 • Prezentace1Ucelenou nabídku DVPP – připravenou na míru potřebám šablon, se správnou hodinovou dotací a obsahem dle požadavků MŠMT. Absolventi získají certifikát o absolvování DVPP školení.
 • Kvalitní tým lektorů s mnohaletými zkušenostmi – tým ITveSkole.cz pod vedením RNDr. Roberta Gamby má aktuálně 16 lektorů, kteří svou aprobací i zkušenostmi pokrývají celou oblast DVPP v rámci „šablon“.
 • Další benefity pro vaši školu – vzdělávání přímo u vás ve škole, metodiky a digitální učební materiály, praktické pomůcky pro výuku, dostupná cena.

Tým ITveSkole.cz, o.p.s.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte ITveSkole.cz, o.p.s., email: podporaeu@itveskole.cz, tel.: 222-268-519.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

 • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

  Číst více »

Katalog řešení

 • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

  Číst více »

Aktivity, konference

 • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

  Číst více »

Rolovat na počátek