Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Kalkulačka termínů pro „šablony“

Kalkulačka termínů pro „šablony“

Množství dotazů týkající se nových šablon ukazuje, že takzvané „zjednodušené financování“, které je proklamováno u „šablonových“ projektů v rámci výzvy OP VVV Šablony pro MŠ a ZŠ I platí jen teoreticky.

Ukazuje se, že správně navolit šablony není vůbec snadné. MŠMT školám poskytlo a v rámci příloh bude požadovat vyplnění Kalkulacky_indikatoru_final.xlsx, ta ale neřeší při realizaci projektu to podstatné.

U každého projektu je zásadní z pohledu příjemce dodržení termínů a vykázání závazných výstupů. V rámci šablon je důležité respektovat to, že jednotlivé šablony mají různou délku, po kterou je nutné splnit výstupy projektu.

Šablony I/2.5, I/2.6, I/3.3, II/2.9 a II/2.10 je nutné realizovat v průběhu 10 měsíců, proti tomu šablony II/2.11, II/2.12,  II/3.1, II/3.2, II/3.3. II/3.4 v průběhu pěti měsíců.

Bude tedy nutné předem dobře promyslet, kdy se začnou naplňovat výstupy jednotlivých šablon a to s ohledem na prázdniny, pololetí a podobně.

Uvědomujeme si náročnost vše ohlídat. Připravili jsme pro vás praktickou pomůcku Kalkulačku termínů. Naše kalkulačka vám pomůže naplánovat start projektu, kdy začít realizovat jednotlivé šablony, spočítá, na jaký termín vychází monitorovací zprávy, a to včetně informace, co bude potřeba vykázat.

Kalkulačka_termínů

Máte-li o Kalkulačku termínů zájem, kontaktujte nás, rádi vám ji v rámci naší bezplatné projektové podpory zašleme. Kontakt: Martin Jozífek, mjozifek@itveskole.cz, tel.: 777-533-587

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek