Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Kalkulačka termínů pro „šablony“

Kalkulačka termínů pro „šablony“

Množství dotazů týkající se nových šablon ukazuje, že takzvané „zjednodušené financování“, které je proklamováno u „šablonových“ projektů v rámci výzvy OP VVV Šablony pro MŠ a ZŠ I platí jen teoreticky.

Ukazuje se, že správně navolit šablony není vůbec snadné. MŠMT školám poskytlo a v rámci příloh bude požadovat vyplnění Kalkulacky_indikatoru_final.xlsx, ta ale neřeší při realizaci projektu to podstatné.

U každého projektu je zásadní z pohledu příjemce dodržení termínů a vykázání závazných výstupů. V rámci šablon je důležité respektovat to, že jednotlivé šablony mají různou délku, po kterou je nutné splnit výstupy projektu.

Šablony I/2.5, I/2.6, I/3.3, II/2.9 a II/2.10 je nutné realizovat v průběhu 10 měsíců, proti tomu šablony II/2.11, II/2.12,  II/3.1, II/3.2, II/3.3. II/3.4 v průběhu pěti měsíců.

Bude tedy nutné předem dobře promyslet, kdy se začnou naplňovat výstupy jednotlivých šablon a to s ohledem na prázdniny, pololetí a podobně.

Uvědomujeme si náročnost vše ohlídat. Připravili jsme pro vás praktickou pomůcku Kalkulačku termínů. Naše kalkulačka vám pomůže naplánovat start projektu, kdy začít realizovat jednotlivé šablony, spočítá, na jaký termín vychází monitorovací zprávy, a to včetně informace, co bude potřeba vykázat.

Kalkulačka_termínů

Máte-li o Kalkulačku termínů zájem, kontaktujte nás, rádi vám ji v rámci naší bezplatné projektové podpory zašleme. Kontakt: Martin Jozífek, mjozifek@itveskole.cz, tel.: 777-533-587

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.