Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Kalkulačka termínů pro „šablony“

Kalkulačka termínů pro „šablony“

Množství dotazů týkající se nových šablon ukazuje, že takzvané „zjednodušené financování“, které je proklamováno u „šablonových“ projektů v rámci výzvy OP VVV Šablony pro MŠ a ZŠ I platí jen teoreticky.

Ukazuje se, že správně navolit šablony není vůbec snadné. MŠMT školám poskytlo a v rámci příloh bude požadovat vyplnění Kalkulacky_indikatoru_final.xlsx, ta ale neřeší při realizaci projektu to podstatné.

U každého projektu je zásadní z pohledu příjemce dodržení termínů a vykázání závazných výstupů. V rámci šablon je důležité respektovat to, že jednotlivé šablony mají různou délku, po kterou je nutné splnit výstupy projektu.

Šablony I/2.5, I/2.6, I/3.3, II/2.9 a II/2.10 je nutné realizovat v průběhu 10 měsíců, proti tomu šablony II/2.11, II/2.12,  II/3.1, II/3.2, II/3.3. II/3.4 v průběhu pěti měsíců.

Bude tedy nutné předem dobře promyslet, kdy se začnou naplňovat výstupy jednotlivých šablon a to s ohledem na prázdniny, pololetí a podobně.

Uvědomujeme si náročnost vše ohlídat. Připravili jsme pro vás praktickou pomůcku Kalkulačku termínů. Naše kalkulačka vám pomůže naplánovat start projektu, kdy začít realizovat jednotlivé šablony, spočítá, na jaký termín vychází monitorovací zprávy, a to včetně informace, co bude potřeba vykázat.

Kalkulačka_termínů

Máte-li o Kalkulačku termínů zájem, kontaktujte nás, rádi vám ji v rámci naší bezplatné projektové podpory zašleme. Kontakt: Martin Jozífek, mjozifek@itveskole.cz, tel.: 777-533-587

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

iTřída

 • 17601028_s

  Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

  Číst více »

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

 • 16247901_s
  Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

  Číst více »

Vzdělávání ITveSkole.cz

 • 3174196_m

  Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

  Číst více »

Katalog řešení

 • 2825753_s

  Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

  Číst více »

ICT plán školy

 • ICT

  ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

  Číst více »

Aktivity, konference

 • Konference2
  Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

  Číst více »

Rolovat na počátek