Úvodní stránka / Konference a aktivity / Naučte se konečně opravdu anglicky

Naučte se konečně opravdu anglicky

Myslíte, že nemáte na angličtinu buňky? Nemáte na ni čas? Už jste několikrát s učením angličtiny začali a po chvíli zase neslavně skončili? Tak to je tento kurz přesně pro vás!

Kurzem provází Bronislav Sobotka

1Můžete se těšit na praktické rady, tipy a triky, které vám pomohou konečně posunout svoji angličtinu o úroveň výše. To vše co nejvíce prakticky a konkrétně. Předpokládáme, že také nesnášíte rady typu „musíte se naučit dobře anglicky“, ale které už se jaksi zapomenou zmínit o tom, jak to přesně máte udělat. To vše okořeněné osobní zkušeností někoho, kdo byl všemi považován za ztracený (jazykový) případ – a přesto se neztratil.

Konkrétně se dozvíte:

• Jak se zlepšit v mluvení, poslechu, psaní a čtení,
  • Jak na slovní zásobu a výslovnost,
  • Vyzkoušené metody a postupy učení, které opravu fungují,
  • Jaké jsou nejlepší stránky a materiály k samostudiu,
  • Jak se k učení namotivovat, užívat si ho a také jak vytrvat,
  • Co je pravdy na nejrozšířenějších mýtech o učení jazyků.

Pro koho je kurz určen?

• Pro každého, kdo má chuť přestat se začínáním a chce opravdu začít,
  • Pro všechny, kdo si myslí, že na jazyky nemají čas ani hlavu,
  • Pro všechny, kteří se chtějí trvale zlepšovat v angličtině,
  • Pro všechny, kdo věří, že nemožné je pouze to, o co se nepokusíme.

Jako bonus se podíváte na zoubek pár obzvláště zákeřným gramatickým jevům, ve kterých se často chybuje.

Hlavně se vám ale Broňa pokusí dokázat, že každý, ale opravdu každý, kdo chce, tak se zvládne naučit anglicky. Tedy i vy. A že to vlastně není žádná velká věda. Nevěříte? To vůbec nevadí. Broňa se vás rád pokusí přesvědčit o opaku.

Jste připraveni? Tak pojďme na to!

Zdroj: AUTOR NEUVEDEN. seduo.cz [online]. [cit. 13.7.2016]. Dostupný na WWW: https://www.seduo.cz/naucte-se-konecne-opravdu-anglicky

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.