Úvodní stránka / Aktuálně / Pomoc s přípravou projektu IROP výzev 32, 33, 46, 47 pro ZŠ a SŠ

Pomoc s přípravou projektu IROP výzev 32, 33, 46, 47 pro ZŠ a SŠ

ZŠ a SŠ mají možnost získat vybavení pro výuku přírodních věd, jazyků, digitálních technologií ve výši 3,5 miliardy Kč a k tomu mohou získat potřebné zázemí v oblasti ICT infrastruktury a bezbariérovosti. Každá škola má možnost získat projekt o velikosti 1-99 milionů Kč.

Tým ITveSkole.cz připravuje a realizuje zajímavé projekty:

Projekty je možné podávat do 18.11.2016, projektové záměry musí být v souladu KAP.

Projekty je možné podávat do 14.2.2017, projektové záměry musí být v souladu MAP.

ITveSkole.cz přináší školám promyšlené řešení projektů. Dbáme na efektivitu, kvalitní výstupy a na budování přátelských vztahů.

Příklady možných projektů:

• Vybudování nové učebny cizích jazyků (budou provedeny potřebné stavební úpravy, pořízeno nové vybavení učebny – nábytek, tablety, SW určený pro výuku jazyků).
  • Modernizace prostor pro výuku technických oborů, rozšíření přístrojové a technologické základny, pořízením nového vybavení učeben a dílen a nových ICT a SW určených pro odborný výcvik a laboratorní cvičení.
  • Modernizace odborných učeben fyziky, přírodovědy, zeměpisu a chemie  za účelem zajištění adekvátních prostor pro výuku a rozvoj žáků v klíčové kompetenci přírodní vědy.
  • Učebna 3D technologií, jejíž součástí budou pracovní stanice, 3D tiskárny a skener, plotter, řešení pro 3D vizualizace.
  • Laboratoř enviromentálních technologií, jejíž součástí bude vybavení pro výuku v oblasti obnovitelných zdrojů energie, snižování emisí škodlivých plynů a pro další výuku související s trvale udržitelným rozvojem.
  • Ve vazbě na rozvoj klíčových kompetencí je možná modernizace učebny výpočetní techniky včetně pořízení nového vybavení učebny – nábytek, osobní počítače/notebooky/tablety, specializovaný SW na grafiku, zpracování videa, virtualizaci serverů nebo programování.
  • Rekonstrukce a vybavení stávajících prostor školy za účelem vytvoření podmínek pro vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami s cílem posílit integraci žáků a žákyň. Budou provedeny nezbytné stavební úpravy v areálu školy včetně přístavby a pořízení potřebného vybavení.
  • Projekt je možné doplnit o investice do zajištění vnitřní konektivity a připojení k internetu a to včetně implementace, zaškolení obsluhy, pořízeného HW/SW jak na straně LAN a Wi-Fi, tak na straně školního serveru a dalších bezpečnostních prvků.
  • Projekt je možné doplnit v závislosti na realizované aktivity o pořízení bezpečnostních prvků u vstupu do budovy a o úpravy zeleně venkovního prostranství školy.

Pomoc ITveSkole.cz o.p.s. při přípravě projektu:

• Konzultace a zpracování projektového záměru i věcné náplně projektu tak, aby projekt pomohl v rozvoji školy, byl v souladu s výzvou a měl šanci získat maximum bodů
  • Zpracování studie proveditelnosti projektu jako povinné přílohy žádosti o dotaci
  • Zpracovaní projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení nebo pro ohlášení stavby
  • Zpracování žádosti o stavební povolení nebo ohlášení stavby
  • Zpracování položkového rozpočtu stavby
  • Zpracování průzkumu trhu
  • Zpracování seznamu objednávek – přímých nákupů
  • Zpracování memoranda o spolupráci škol
  • Kompletace žádostí o dotaci včetně povinných příloh

Pomoc ITveSkole.cz o.p.s. při realizaci projektu:

• Tvorba kompletní zadávací dokumentace u výběrových včetně návrhu smlouvy
  • Dotační management při realizaci projektu – kompletní zpracování průběžných a závěrečných monitorovacích zpráv vč. žádostí o platbu, hlášení o pokroku
  • Zpracování zpráv při udržitelnosti projektu
  • Komunikace s poskytovatelem dotace po celou dobu trvání projektu, hlídání důležitých termínů.

Jsme připraveni pomoci s realizací projektu i u vás.

Kontaktujte ITveSkole.cz, o.p.s., podporaeu@itveskole.cz, tel.: 222-268-519

Rádi Vám pomůžeme.

iTřída

• 17601028_s

Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• 16247901_s
    Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

• 3174196_m

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

• 2825753_s

Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

ICT plán školy

• ICT

ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

• Konference2
    Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.