Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / DVPP od ITveSkole.cz – Šablony společně a efektivně

DVPP od ITveSkole.cz – Šablony společně a efektivně

0Ve školství se mluví o kariérním řádu, inkluzi, o rozvoji klíčových kompetencí žáků pro uplatnění na trhu práce, o moderních metodách i o využití technologií. Kdo přemýšlí nad tím, jak má všechny tyto úkoly pedagog zvládnout? A jak se má vyrovnat s množstvím administrativních úkolů, které musí denně řešit? Mají učitelé odpovídající zázemí a motivaci pro svoji práci? Jeden evropský projekt střídá druhý. Ptá se někdo pedagogů, zda mají ještě čas na výuku?

ITveSkole.cz pomáhá pedagogům nalézt odpovědi.

Výhody šablonové nabídky ITveSkole.cz

1. DSC_7497Kvalitní DVPP – pestrá nabídka školení přizpůsobená na míru potřebám vaší školy.
  1. Šablonová aktovka – všichni absolventi získají aktovku, která obsahuje praktické pomůcky pro každodenní práci pedagoga.
  1. Prvotřídní servis – přinášíme pedagogům vzdělávání přímo do školy, pomoc s vykázáním výstupů, následnou projektovou podporu a infomační servis.

Kompletní nabídku šablonových kurzů včetně ceníku najdete v novém Katalogu řešení – DVPP ITveSkole.cz
Pro více informací navštivte webovou stránku www.JsmevKurzu.cz.

Kontaktujte nás, vypracujeme vám individuální nabídku.

Email: podporaeu@itveskole.cz, telefon: 222-268-503