Úvodní stránka / Produkty a řešení / Katalog řešení pro úspěšné školy

Katalog řešení pro úspěšné školy

1Je nám potěšením představit vám nový katalog řešení Boxed a ITveSkole.cz pro podzim 2016. V rámci vzdělávání se často mluví o „úspěchu každého dítěte“. Proč se méně často mluví o „úspěchu každé školy“? Nesouvisí zajištění školního úspěchu pro všechny děti s úspěchem všech škol? Bude nám ctí, pokud na cestě k úspěchu budeme moci přispět prostřednictvím některého z našich řešení.

Při sestavování katalogu jsme dbali především na dodržení principu 3E, neboť pravidla 3E (Economy = hospodárnost, Efficiency = účelnost, Effectiveness = efektivita) jsou v rámci projektů EU závazná.

• Hospodárnost – Hospodárnost garantujeme nejen cenou, ale zejména využitelností pro potřeby výuky.
  • Účelnost – Naše řešení přispívají k dosažení cílů projektů financovaných z EU.
  • Efektivita – Dbáme, abychom přispěli ke kvalitě výstupů projektů při optimálním využití zdrojů.

Děti jsou stále hravé a zvídavé s chutí učit se novému. Prostředky, které pomohou pedagogům zvýšit zájem o výuku, se v čase mění. Přinášíme katalog navazující na 11 let našich zkušeností plný jedinečných řešení, které pomáhají školám i dětem k úspěchu.

Stáhněte si katalog, kde naleznete:

DSC_7322_33Box přináší to nejlepší pro interaktivní výuku hrou

• Jedinečná kombinace 3 řešení, kterými jsou interaktivní stůl, interaktivní koberec, interaktivní projekční stěna o velikosti 330 cm. Umístěno v kompaktním boxu umožňující mobilitu mezi třídami, využití na školou pořádaných akcích nebo školách v přírodě.
  • Cena 39 990 Kč včetně DPH
    • V ceně doprava a 3 roky záruka

DSC_7413_33Panel představuje budoucnost interaktivní výuky

• 140 cm velký profesionální panel s možností 10 dotyků současně a integrovaným počítačem. Přizpůsobí se potřebám každého žáka i žákům s SVP.
  • Cena 39 990 Kč včetně DPH
    • V ceně doprava a 3 roky záruka

3iTriangle pomáhá žákům objevit kouzlo přírodních věd

• Promyšlené řešení obsahující výukovou stavebnici s metodickými materiály, sadu senzorů pro měření fyzikálních veličin, sadu aktorů reagujících na naměřené hodnoty a platformu pro rozvoj kreativity žáků.
  • Cena 13 990 Kč včetně DPH
    • V ceně doprava, školení, metodiky a 3 roky záruka

V katalogu dále naleznete řešení pro výuku jazyků, pro úsporu nákladů na tisk a pro řízení projektu včetně již připravených výstupů pro šablonové projekty.

Pro naše klíčové produkty jsme vytvořili samostatné webové stránky:

www.3Box.cz – To nejlepší pro interaktivní výuku hrou

www.3Panel.cz – Budoucnost interaktivní výuky

www.3Tisk.cz – Individuální materiály dle potřeb každého dítěte

www.JsmevKurzu.cz – DVVP v rámci šablon – Společně a efektivně

www.iTriangle.cz – Objevme s žáky kouzlo přírodních věd

www.iZákladna.cz – Učíme jazyky s využitím moderních technologií

www.SkolniNastenka.cz – Nástroj pro úspěšné zvládnutí projektu

Na spolupráci s vaší školou se těší tým Boxed a ITveSkole.cz, tel.: 800-880-990, email: skoly@boxed.cz

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.