Úvodní stránka / Aktuálně / ITveSkole.cz pořádá semináře Příprava projektu „Šablony“

ITveSkole.cz pořádá semináře Příprava projektu „Šablony“

Ještě jste nepodali „šablonový“ projekt? Pomůžeme Vám s jeho přípravou a podáním!

Navštivte jeden z našich seminářů, na kterých se budeme věnovat následujícím tématům:

• nový informační systém pro projekty v rámci OP VVV MS2014+
  • registrace v MS2014+ a práce v systému
  • jak na elektronický podpis
  • jak najít vhodnou kombinaci šablon s ohledem na potřeby školy a dotazník MŠMT
  • DVPP, spolupráce pedagogů a moderní výukové metody

Seminář je veden prakticky v počítačové třídě. Společně s našimi zkušenými lektory si zřídíte účet v novém monitorovacím sytému a založíte projektovou žádost.

Semináře proběhnou v zahajovacím týdnu v Liberci, Praze, Brně a Pardubicích vždy od 9:00 do 13:00hod.

Termín  Den Místo konání
26. 8. Liberec, Právní akademie Liberec, Dr. Milady Horákové 447/60
29. 8. Po Brno, ZŠ Botanická 70
30.8. Út Praha 13, Fakultní ZŠ, Brdičkova 1878
31.8. St Pardubice, ZŠ Pardubice – Spořilov, Kotkova 1287

Cena za seminář je 880 Kč vč. DPH.

iTřída

• 17601028_s

Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• 16247901_s
    Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

• 3174196_m

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

• 2825753_s

Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

ICT plán školy

• ICT

ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

• Konference2
    Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.