Úvodní stránka / Produkty a řešení / Kreativní školní klub ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta

Kreativní školní klub ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta

Polytechnické vzdělávání je dnes jednou z nezbytných podmínek rozvoje žákovské kreativity již na prvním stupni. Cílem je v dětech podporovat zájem o rozvoj technického vzdělávání a následný zájem o technické obory. Cílem je zázemí pro manuální činnost žáků tak, aby pedagogové hravou formou v žácích mladšího školního věku vzbudili zájem a rozvíjely jejich kreativitu a to v souladu s trendem ve vzdělávání, kterým je STEM, představující propojení oborů přírodních věd, technologií, konstruování a matematiky.

Místo realizace:

1-jpgZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta Praha 3, http://www.skolaseiferta.cz/

Výchozí stav:

Potřeba rekonstrukce prostoru školní družiny

Nedostatečná kapacita školní družiny v ZŠ Lupáčova, Praha 3

Potřeba vybudování prostor pro realizace Kreativního školního klubu http://kreativita.lupacovka.cz

Požadavky na realizaci:

Výukové stavebnice pro rozvoj kreativity dětí

Výukové stavebnice pro rozvoj polytechnického vzdělávání

Projekční technika

Interaktivní dotykový stůl s výukovým obsahem

Realizace:

Společnost BOXED, s.r.o. se podílela na rekonstrukci prostor kreativního školního klubu tak, aby mohly být využity v rámci školní družiny, tak v rámci neformálního vzdělávání. V rámci rekonstrukce bylo dodáno:

• Úprava elektroinstalace
  • Úprava datových rozvodů a wi-fi sítě
  • Dodávka výukových stavebnic pro rozvoj kreativity – Merkur, Lego, K´nex
  • Interaktivní dotykový stůl pro rozvoj kreativity žáků
  • Dotykový panel Benq, 55″ (140 cm) panel, 10 dotyků současně, možnost rozdělení obrazu na 8 pracovních polí, 1920 × 1080, vysoký jas a kontrast 450 cd/m2, 50000 : 1, ozvučení 2× 10 W, HDMI, VGA, USB, 5 mm tvrzené ochranné sklo.
  • Mobilní stůl pro upevnění obrazovky ve vodorovné poloze
  • Multimediální počítač s CPU Intel i3, HD Grafickou kartou, Windows 10 Professional a výukovým obsahem

374823_196731_img_6423_medium

bez-nazvu

Kreativní školní klub může být inspirací i pro školy zapojující se do projektu Šablony ZŠ a MŠ I. V kreativním školním klubu lze realizovat Kluby zábavné logiky, doučování žáků nebo i setkání s rodiči a pedagogy z okolních škol. Na zakoupení vybavení školního klubu je možné využít prostředky šablon. Je nutné dodržet pravidlo 40.000Kč za jeden celek. To lze s využitím řešení typu www.3Panel.cz nebo www.iTriangle.cz garantovat.

Kontaktujte nás, vypracujeme vám individuální nabídku. Email: obchod@boxed.cz, telefon: 800 880 990.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.