Úvodní stránka / Konference a aktivity / Z Roadshow Šablony společně a efektivně

Z Roadshow Šablony společně a efektivně

Roadshow Šablony společně a efektivně míří do posledních měst jako jsou Mariánské Lázně, Sokolov, Bučovice, Olomouc.

Nezmeškejte příležitosti a přijďte se inspirovat a získat informace Jak na to…?, jako tak učinili ti před Vámi:

wp_20160926_14_51_24_proimg_4817

Alena Havránková – Mateřská škola Veltěže 27.9.2016 – Louny

Moc jsem byla s prezentací lektorky spokojena. Vše bylo podáno srozumitelně a jasně. Pro mne přínosem.

Dana Šedá – Mateřská škola Sedliště, okr. Svitavy 23.9.2016 Pardubice

Není co dodat, splnili jste moje očekávání. Děkuji za mnoho přínosných informací.

Dana Kubařová – 1. MŠ Rakovník, V Hradbách 188 21.9.2016 Rakovník

Seminář splnil naše očekávání – paní lektorka perfektně a prakticky vysvětlila téma „Šablony“. Velmi profesionální a příjemné vystupování. Děkujeme PhDr.

Bohumír Hašek – Základní škola a Mateřská škola Vrchotovy Janovice 20.9. 2016 Benešov

Velmi prospěšný seminář pro realizaci projektu – hodnotím výborně.

Mgr. Radka Kouřilová – ZŠ Horní Ledeč, okres Vsetín 30.9.2016 Luhačovice

Školení pro mě bylo velmi podnětné. Děkuji za nápady. Těším se, až je vyzkouším.

Účastníci se na semináři dozvěděli nejen praktické informace, ale také si mohli vyzkoušet jedinečné řešení 3Box, 3Panel, Triangle vhodné pro realizaci šablon, neboť jeho využití podporuje čtenářskou a matematickou gramotnost, logické myšlení, spolupráci i rozvoj kreativity.

dsc_7498_1

Všechny zmíněné pomůcky si můžete taky vyzkoušet na Roadshow pro školy pořádanou firmou Microsoft, která odstartovala 3. října 2016.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.