Úvodní stránka / Aktuálně / Tělovýchovné chvilky v MŠ s prvky jógy

Tělovýchovné chvilky v MŠ s prvky jógy

Cílová skupina – učitelé MŠtv

Termín:   22. 11. 2016 od 13:30 – 16:30 hodin

Místo:     Tělocvična MŠ Kytička, Burianova 972/2, Liberec 6

Praktický seminář nabízí konkrétní náměty k zatraktivnění prvků výchovně vzdělávací práce v MŠ s požadavky RVP.

Účastník si získá či prohloubí a aktualizuje znalosti a praktické dovednosti z oblasti využití dětské jógy. Zkušenosti bude umět aplikovat při komplexním rozvoji dětské osobnosti v rámci předškolní a mimoškolní výchovy.

Lektorka: Jolana Lafantová – je držitelkou titulu BSYA – skupina profesionálních lektorů. Dále je držitelkou diplom cvičitele jógy 4. stupně, získaný na Anglické škole v Devonu. Józe se věnuje mnoho let, od r. 2013, dětskou jógu praktikuje téměř denně v mateřských školkách v Liberci a také vyučuje dětskou jógu ve fitness centru Ladies fitness a Brouk a Babka v Liberci. 7 let spolupracuje s dětmi z Jedličkova ústavu.

Hodin. dotace: 4 hod.

Cena: 605,- Kč včetně DPH

Přihlášení: Bc. Jitka Kovářová, tel: 606 069 068, e-mail: jkovarova@itveskole.cz

nebo prostřednictvím registračního formuláře.

O Gamba Robert

Gamba Robert
Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor učitelství matematika-fyzika. Pracoval ve státní správě na pozici ředitele školského úřadu a vedoucího odboru školství krajského úřadu. Stál na počátku zavádění informačních technologií ve školství, dlouhodobě se věnuje problematice rozvoje lidských zdrojů a celoživotnímu vzdělávání. Je autorem řady úspěšných projektů z této oblasti (RISA Liberec, TECHYes, Trojlístek, Triangl,...) a studií z oblasti školství. Mezi jeho oblíbené aktivity patří vzdělávání dospělých, kolo a běžky.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek