Úvodní stránka / Aktuálně / Tělovýchovné chvilky v MŠ s prvky jógy

Tělovýchovné chvilky v MŠ s prvky jógy

Cílová skupina – učitelé MŠtv

Termín:   22. 11. 2016 od 13:30 – 16:30 hodin

Místo:     Tělocvična MŠ Kytička, Burianova 972/2, Liberec 6

Praktický seminář nabízí konkrétní náměty k zatraktivnění prvků výchovně vzdělávací práce v MŠ s požadavky RVP.

Účastník si získá či prohloubí a aktualizuje znalosti a praktické dovednosti z oblasti využití dětské jógy. Zkušenosti bude umět aplikovat při komplexním rozvoji dětské osobnosti v rámci předškolní a mimoškolní výchovy.

Lektorka: Jolana Lafantová – je držitelkou titulu BSYA – skupina profesionálních lektorů. Dále je držitelkou diplom cvičitele jógy 4. stupně, získaný na Anglické škole v Devonu. Józe se věnuje mnoho let, od r. 2013, dětskou jógu praktikuje téměř denně v mateřských školkách v Liberci a také vyučuje dětskou jógu ve fitness centru Ladies fitness a Brouk a Babka v Liberci. 7 let spolupracuje s dětmi z Jedličkova ústavu.

Hodin. dotace: 4 hod.

Cena: 605,- Kč včetně DPH

Přihlášení: Bc. Jitka Kovářová, tel: 606 069 068, e-mail: jkovarova@itveskole.cz

nebo prostřednictvím registračního formuláře.

O Gamba Robert

Gamba Robert
Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor učitelství matematika-fyzika. Pracoval ve státní správě na pozici ředitele školského úřadu a vedoucího odboru školství krajského úřadu. Stál na počátku zavádění informačních technologií ve školství, dlouhodobě se věnuje problematice rozvoje lidských zdrojů a celoživotnímu vzdělávání. Je autorem řady úspěšných projektů z této oblasti (RISA Liberec, TECHYes, Trojlístek, Triangl,...) a studií z oblasti školství. Mezi jeho oblíbené aktivity patří vzdělávání dospělých, kolo a běžky.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.