Úvodní stránka / Aktuálně / Výzva č. 20 – Modernizace zařízení a vybavení pražských škol

Výzva č. 20 – Modernizace zařízení a vybavení pražských škol

Rada hl. m. Prahy schválila dne 18. 10. 2016 vyhlášení výzvy č. 20 Modernizace zařízení a vybavení pražských škol.

Výzva je zacílena na zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury na školách. Ve výzvě bude podporována modernizace zařízení a vybavení na školách v návaznosti na MAP/KAP.

Datum vyhlášení výzvy: 19.10.2016
Zahájení příjmu žádostí: 21.11.2016
Ukončení příjmu žádostí: 30.3.2017
Celková alokace: 200 mil. Kč
Alokace na váš projekt: 600 tis. – 15 mil. Kč

Text výzvy č. 20 Modernizace zařízení a vybavení pražských škol

Povinné přílohy žádosti o podporu, které mají ZÁVAZNOU PODOBU (kompletní výčet příloh je uveden v textu výzvy):

Kritéria pro hodnocení projektů:

Pro jaké účely jsou dotace určeny?

• Skupina aktivit A: Modernizace zařízení a vybavení mateřských,základních škol a speciálních základních škol
  • Skupina aktivit B: Modernizace zařízení a vybavení středních škol
  • Skupina aktivit C: Komplementární projekty k podpoře inkluze

Podporované aktivity projektu jsou:

• Odborné učebny pro rozvoj klíčových kompetencí (komunikace v cizích jazycích, matematickou gramotnost, kompetence k podnikavosti, přírodní vědy, technické a řemeslné obory)
  • Fyzická dostupnost a bezbariérovost (zahrnuje i pořízení kompenzačních pomůcek pro práci s dětmi se SVP)
  • Polytechnické vzdělávání
  • Práce s digitálními technologiemi
  • Stavební úpravy prostor a pořízení vybavení pro dvouleté děti a zajištění bezpečnosti v mateřských školách apod.

Realizace projektu musí probíhat výhradně na území Hlavního města Prahy a pro cílovou skupinu, která splňuje podmínky územní způsobilosti.

V případě zájmu o další informace nebo pomoc s přípravou a realizací projektu nás kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme.

Kontakt: email: podporaeu@itveskole.cz, tel.: 222-268-519.

iTřída

• 17601028_s

Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• 16247901_s
    Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

• 3174196_m

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

• 2825753_s

Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

ICT plán školy

• ICT

ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

• Konference2
    Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.