Úvodní stránka / Aktuálně / Výsledky soutěže DOMINO 2016

Výsledky soutěže DOMINO 2016

logoV listopadu tohoto roku se konal již 5. ročník celostátní konference Digitální technologie ve výuce – praktické využití ve školách. Součástí konference bylo i finálové kolo soutěže DOMINO a přehlídka finálových prací.

Během konference bylo prezentováno 10 finálových prací  soutěže výukových objektů pro učitele základních a středních škol DOMINO ČR. Úroveň všech soutěžních prací byla již tradičně vysoká.  Ačkoli bylo bodování velice těsné, určila hodnoticí komise na vítězné příčky tyto soutěžící:

3. místo: Patrik Kočí – Mechanické kmitání v praxi pomocí SlidesLive

2. místo: Vlasta Foltová – Region Novojičínska

1. místo: Petr Němec – Test z matematiky vytvořený samotnými žáky

Cenu Ministerstva průmyslu a obchodu, která byla letos udělena poprvé, získal Patrik Kočí za práci Mechanické kmitání v praxi pomocí SlidesLive.

Všechny soutěžní objekty jsou ke zhlédnutí na http://domino.nidv.cz/2016/objekty/default/11.

domino-1V závěru druhého dne konference Digitální technologie ve výuce – praktické využití ve školách byla slavnostně vyhlášena cena publika soutěže DOMINO ČR. O výherci této ceny mohli účastníci konference hlasovat on-line na webu soutěže.

Vítězem ceny publika se letos stala Petra Pitelková s prací GO TO STEM, na druhém místě se umístil Petr Němec s prací Test z matematiky vytvořený samotnými žáky.

bez-nazvu2Prezentace GO TO STEM

Více informací naleznete ZDE.

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Zdroj:

AUTOR NEUVEDEN. DOMINO [online]. [cit. 21.11.2016]. Dostupný na WWW: http://domino.nidv.cz/2016/stranka/o-soutezi

AUTOR NEUVEDEN. NIDV [online]. [cit. 21.11.2016]. Dostupný na WWW: http://www.nidv.cz/cs/kdo-jsme/aktuality.ep/1_1993-ohlednuti-za-5.-rocnikem-celostatni-konference-digitalni-technologie-ve-vyuce—prakticke-vyuziti-ve-skolach/1/

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek