Úvodní stránka / Aktuálně / Výsledky soutěže DOMINO 2016

Výsledky soutěže DOMINO 2016

logoV listopadu tohoto roku se konal již 5. ročník celostátní konference Digitální technologie ve výuce – praktické využití ve školách. Součástí konference bylo i finálové kolo soutěže DOMINO a přehlídka finálových prací.

Během konference bylo prezentováno 10 finálových prací  soutěže výukových objektů pro učitele základních a středních škol DOMINO ČR. Úroveň všech soutěžních prací byla již tradičně vysoká.  Ačkoli bylo bodování velice těsné, určila hodnoticí komise na vítězné příčky tyto soutěžící:

3. místo: Patrik Kočí – Mechanické kmitání v praxi pomocí SlidesLive

2. místo: Vlasta Foltová – Region Novojičínska

1. místo: Petr Němec – Test z matematiky vytvořený samotnými žáky

Cenu Ministerstva průmyslu a obchodu, která byla letos udělena poprvé, získal Patrik Kočí za práci Mechanické kmitání v praxi pomocí SlidesLive.

Všechny soutěžní objekty jsou ke zhlédnutí na http://domino.nidv.cz/2016/objekty/default/11.

domino-1V závěru druhého dne konference Digitální technologie ve výuce – praktické využití ve školách byla slavnostně vyhlášena cena publika soutěže DOMINO ČR. O výherci této ceny mohli účastníci konference hlasovat on-line na webu soutěže.

Vítězem ceny publika se letos stala Petra Pitelková s prací GO TO STEM, na druhém místě se umístil Petr Němec s prací Test z matematiky vytvořený samotnými žáky.

bez-nazvu2Prezentace GO TO STEM

Více informací naleznete ZDE.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Zdroj:

AUTOR NEUVEDEN. DOMINO [online]. [cit. 21.11.2016]. Dostupný na WWW: http://domino.nidv.cz/2016/stranka/o-soutezi

AUTOR NEUVEDEN. NIDV [online]. [cit. 21.11.2016]. Dostupný na WWW: http://www.nidv.cz/cs/kdo-jsme/aktuality.ep/1_1993-ohlednuti-za-5.-rocnikem-celostatni-konference-digitalni-technologie-ve-vyuce—prakticke-vyuziti-ve-skolach/1/

iTřída

• 17601028_s

Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• 16247901_s
    Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

• 3174196_m

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

• 2825753_s

Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

ICT plán školy

• ICT

ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

• Konference2
    Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.