Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Windows aplikace (nejen) pro školství

Windows aplikace (nejen) pro školství

V tomto jubilejním 30. díle se podíváme na sadu tematicky spjatých aplikací, které umožní i těm nejmenším si na tabletu kreslit a vybarvovat. Ano, přesně tak, jsou pro ně připraveny omalovánky.

Omalovánky – Psi

Odkaz je stažení

První z představených omalovánek se týká zvířat, konkrétně psů. A že jich máte na výběr opravdu hodně. Stačí si jen vybrat oblíbenou rasu a začít vybarvovat podle kreativity a nálady. Obrázky si samozřejmě můžete ukládat, přibližovat nebo dokonce zaznamenávat vaše kreslení jako video.

Omalovánky – Oceán

Odkaz je stažení

Pro ty z Vás, kteří máte raději moře a mořské prostředí je pak určena tato verze omalovánek, ve které najděte opravdu rozmanitý podmořský život. Ryby, hvězdice, želvy, hady a mnoho dalšího. A pokud jste některé z těchto zvířat ještě neviděli, nezoufejte, u každého obrázku je připravena již hotová předloha. Pro jistotu.

Omalovánky – Halloween

Odkaz ke stažení

Svátek Halloween je u nás čím dál více populární. A čím dál více populárnější jsou i kresby s ním spojené. Zde je máte všechny na jednom místě. Strašidla, čarodějnice, hrůzostrašné dýně a mnoho dalšího na Vás čeká v tomto vydání aplikace Omalovánky.

Omalovánky – Monsters

Odkaz ke stažení

Příšerky jsou u dětí vděčné téma. Ať už se jedná o malé strašidýlka nebo obrovské strašáky, je to něco, co děti baví a zajímá. A proč si rovnou některého z nich nenamalovat a nevybarvit? Opět je pro Vás připravena sada nejrůznějších postaviček. Přistupte blíž, uvidíte, co jste ještě neviděli.
…………………………………………………………….
Zdroj: KLATOVSKÝ, Karel. O technologiích (nejen) ve školách… [online]. [cit. 24.11.2016]. Dostupný na WWW: http://www.klatovsky.cz/

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.