Úvodní stránka / Aktuálně / Výzva č. 21 – Zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze

Výzva č. 21 – Zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze

Výzva č. 21 – Zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze v multikulturní společnosti

Rada hl. m. Prahy schválila dne 18. 10. 2016 vyhlášení výzvy č. 21 Zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze v multikulturní společnosti.

V rámci této výzvy bude podporován rozvoj kompetencí žáků pro posílení inkluze ve vzdělávacích programech škol a komunitní aktivity a integrace dětí s odlišným mateřským jazykem v rámci volnočasových a neformálních aktivit. Dále bude podporováno zvyšování kompetencí pedagogických pracovníků a dalších pracovníků ve vzdělávání. Konzultace projektových záměrů probíhají od 19. 10. 2016 do 19. 1. 2017.

Text výzvy č. 21 Zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze v multikulturní společnosti

Více informací ZDE.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.