Úvodní stránka / Aktuálně / Vyhlášena výzva Šablony pro SŠ a VOŠ I

Vyhlášena výzva Šablony pro SŠ a VOŠ I

euro-870756_960_720Od 20. prosince 2016 mohou školy podávat své projekty do Výzvy Šablony pro SŠ a VOŠ I. Podání projektové žádosti ve spolupráci s ITveSkole, o.p.s využilo více než 1 000 MŠ a ZŠ. V současné době se na nás již obrací také SŠ a VOŠ s žádostí o spolupráci.

Výhodnost nových šablon pro rozvoj vaší školy je vyšší, než by se mohlo na první pohled zdát.

Nabízíme vám pomoc, která vám umožní využít příležitosti čerpání šablon“ naplno.

Nabídka projektové podpory pro SŠ a VOŠ

• Najdeme pro vaši školu nejlepší kombinaci šablon s využitím „Kalkulačky indikátorů“
  • Zpracujeme projektovou žádost v IS KP14+ (MS2014+)
  • Zajistíme vám podporu v průběhu projektu….

Jsme obecně prospěšná společnost, proto základní projektovou podporu nabízíme bezplatně. Umíme pro vás zajistit i kompletní projektovou podporu.

Připravíme vám projekt dle vašich požadavků pro následující oblasti:

1. Personální podpora SŠ a VOŠ
  2. Osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů SŠ a VOŠ
  3. Aktivity rozvíjející ICT a polytechnické vzdělávání SŠ a VOŠ
  4. Extrakurikulární rozvojové aktivity SŠ

Nastavíme žádost tak, abyste získali prostředky i na materiální vybavení ve formě notebooků, tabletů, interaktivní techniky i dalších pomůcek.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte ITveSkole.cz, o.p.s. podporaeu@itveskole.cz, tel.: 222-268-519

Rádi Vám pomůžeme.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.