Úvodní stránka / Aktuálně / Změny výzvy – souhrn Šablony pro SŠ a VOŠ I

Změny výzvy – souhrn Šablony pro SŠ a VOŠ I

Vážení žadatelé výzev Šablony pro SŠ a VOŠ I, dovolujeme si vás upozornit na změnu přílohy č. 3 výzvy. K důležité změně došlo u aktivity III/4.2 Podpora podnikavosti žáků SŠ prostřednictvím volnočasové aktivity – fiktivní firma.

U této aktivity byl upraven popis realizace aktivity a celkové náklady aktivity tak, aby byly v souladu se zněním aktivity schválené Evropskou komisí (popis změny je uveden v souboru „Změny výzvy – souhrn Šablony pro SŠ a VOŠ I“).

Úprava má vliv také na přílohu výzvy Kalkulačka indikátorů. Žadatelé, kteří již mají založenu žádost o podporu, budou informování interní depeší v IS KP14+, jak mají postupovat. Ke všem nově založeným žádostem o podporu (od data zveřejnění druhé verze kalkulačky indikátorů) musí být připojena nová verze kalkulačky indikátorů.

Společně s touto změnou došlo k několika drobným úpravám textu přílohy č. 3, které vycházejí z podnětů žadatelů a nemají vliv na proces podání žádosti o podporu (viz popis změn ve výše zmíněném souboru). Omlouváme se za případné způsobené komplikace.

Změny ke stažení: Změny výzvy – souhrn Šablony pro SŠ a VOŠ I

Více informací naleznete ZDE.

Máte zájem o pomoc a spolupráci? Kontaktujte ITveSkole.cz, o.p.s. podporaeu@itveskole.cz, tel.: 222-268-519

Rádi Vám pomůžeme.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek