Úvodní stránka / Aktuálně / Změny výzvy – souhrn Šablony pro SŠ a VOŠ I

Změny výzvy – souhrn Šablony pro SŠ a VOŠ I

Vážení žadatelé výzev Šablony pro SŠ a VOŠ I, dovolujeme si vás upozornit na změnu přílohy č. 3 výzvy. K důležité změně došlo u aktivity III/4.2 Podpora podnikavosti žáků SŠ prostřednictvím volnočasové aktivity – fiktivní firma.

U této aktivity byl upraven popis realizace aktivity a celkové náklady aktivity tak, aby byly v souladu se zněním aktivity schválené Evropskou komisí (popis změny je uveden v souboru „Změny výzvy – souhrn Šablony pro SŠ a VOŠ I“).

Úprava má vliv také na přílohu výzvy Kalkulačka indikátorů. Žadatelé, kteří již mají založenu žádost o podporu, budou informování interní depeší v IS KP14+, jak mají postupovat. Ke všem nově založeným žádostem o podporu (od data zveřejnění druhé verze kalkulačky indikátorů) musí být připojena nová verze kalkulačky indikátorů.

Společně s touto změnou došlo k několika drobným úpravám textu přílohy č. 3, které vycházejí z podnětů žadatelů a nemají vliv na proces podání žádosti o podporu (viz popis změn ve výše zmíněném souboru). Omlouváme se za případné způsobené komplikace.

Změny ke stažení: Změny výzvy – souhrn Šablony pro SŠ a VOŠ I

Více informací naleznete ZDE.

Máte zájem o pomoc a spolupráci? Kontaktujte ITveSkole.cz, o.p.s. podporaeu@itveskole.cz, tel.: 222-268-519

Rádi Vám pomůžeme.