Úvodní stránka / Aktuálně / Aktuální čerpání finančních prostředků v OP VVV

Aktuální čerpání finančních prostředků v OP VVV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy se jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání snaží žadatelům zprostředkovat maximální množství důležitých a aktuálních informací z operačního programu. Od 1. března 2017 proto nově zveřejňuje přehled aktuálního čerpání finančních prostředků ve vyhlášených výzvách.

V souhrnné tabulce jsou k dispozici kromě finančních údajů, počtu a aktuálního stavu žádostí o podporu také základní identifikace každé vyhlášené výzvy (název, číslo, druh, prioritní osa, datum zveřejnění a ukončení výzvy), stručný popis zaměření výzvy a přímý odkaz na podrobnější informace. Aktualizace dat probíhá dvakrát měsíčně, a to vždy na začátku a v polovině každého měsíce. Souhrnná tabulka k čerpání ve výzvách Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání je k dispozici na tomto odkazu.

„Zveřejněním přehledu aktuálního čerpání ve vyhlášených výzvách bychom chtěli dosáhnout toho, aby především žadatelé měli více informací o průběžném stavu čerpání, a tedy i lepší představu o aktuální situaci ve výzvách, což jim může pomoci lépe načasovat přípravu žádostí o podporu,“ říká Václav Velčovský, náměstek pro řízení sekce operačních programů.

Ke každé vyhlášené výzvě bude dále na webových stránkách v níže uvedené podobě nově připojen graf shrnující nejdůležitější informace k vývoji čerpání finančních prostředků dané výzvy.

Příklad grafu k aktuální výzvě Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I

5448

Rádi byste ještě podali žádost o šablonový projekt? Více informací naleznete ZDE.

Zdroj: AUTOR NEUVEDEN. MŠMT [online]. [cit. 3.3.2017]. Dostupný na WWW: http://www.msmt.cz/aktualni-cerpani-financnich-prostredku-v-op-vvv

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek