Úvodní stránka / Aktuálně / Aktuálně: Pomoc s projekty „Šablony pro ZŠ a MŠ I.“

Aktuálně: Pomoc s projekty „Šablony pro ZŠ a MŠ I.“

Projektové žádosti do Výzvy Šablony ZŠ a MŠ I bylo možné podávat do 30. 6. 2017. Již od samého začátku vyhlášení výzvy se na nás obracejí školy, které využívají naší projektové podpory, konzultují s námi tvorbu a prokazování výstupů, pravidla publicity, výběrová řízení a finanční čerpání projektu.

Přidejte se ke školám, které využívají projektové podpory od ITveSkole.cz

• Školám jsme zkompletovali a odeslali již více než 500 žádosti
  • Máme 100% úspěšnost
  • Máme řadu zkušeností
  • Zajišťujeme kvalitní vzdělávání přímo ve školách
  • Tvoříme výukový obsah a vzory dokumentů vztahující se k šablonám pro www.skolninastenka.cz
  • Dodáváme naše řešení, 3Box, 3Panel, 3Tisk školám, které se zapojily do šablon

dsc_7334_11

Vytvořili jsme pro vás:

DSC_7395_2IMG_5795

Pro spolupracující školy zajistíme kompletní podporu při tvorbě „monitorovacích zpráv“:

• Vytvoření a editace Zprávy o realizaci projetu (ZoR)
  • Vyplnění (zpracování) ZoR v MS2014+
  • Kontrola výstupů dokončených aktivit (šablon) dokládaných v ZoR
  • Kompletace ZoR v systému  MS2014+
  • Podání žádosti o platbu (zbývajících 40% dotace)
  • Předložení žádosti – Finalizace žádosti doplněné o elektronické podpisy a odeslání
  • Vypořádání připomínek ZoR od poskytovatele dotace
  • Návrh archivace originálů dokumentů pro případnou kontrolu na místě
Chcete si ušetřit mnoho a mnoho času s vyplňováním systému IS KP14+ (MS2014+) a chcete mít jistotu, že vše je správně? Pomůžeme vám s administrativou, zajistíme pro vaši školu kvalitní DVPP, finanční prostředky pro pedagogy i kvalitní výukové pomůcky.
Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás, Tým ITveSkole.cz, o.p.s. a Boxed, s.r.o., tel.: 800 880 990.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.