Úvodní stránka / Aktuálně / Vychází nové číslo Světa nadání

Vychází nové číslo Světa nadání

Druhé číslo pátého ročníku internetového časopisu pro odbornou veřejnost Svět nadání právě vychází na adrese http://www.talentovani.cz/aktualni-cislo. Hlavním cílem periodika je zveřejňovat původní, především psychologické a pedagogické příspěvky, jež se vztahují k široké problematice nadání (zejména rozumového), a povzbudit tak zájem naší odborné i laické veřejnosti o toto důležité, avšak dosud často opomíjené téma.

Více informací ZDE.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.