Úvodní stránka / Aktuálně / Vyhlášena výzva č. 02_16_041 pro VOŠ

Vyhlášena výzva č. 02_16_041 pro VOŠ

Řídicí orgán OP VVV zveřejnil dne 11. dubna 2017 výzvu č. 02_16_041 Vyšší odborné školy v prioritní ose 3 OP VVV.  Zpřístupnění žádosti o podporu v IS KP14+: 11. dubna 2017 od 10:00. Ukončení příjmu žádostí dle textu výzvy: nejpozději do 31. srpna 2017 do 14:00.

Výzva Vyšší odborné školy

Příloha č. 1 Indikátory

Příloha č. 2 Hodnoticí kritéria

Více ZDE.

Nabízíme vám pomoc, která vám umožní využít příležitosti čerpání naplno.

Nabídka projektové podpory pro VOŠ

• Najdeme pro vaši školu nejlepší variantu
  • Zpracujeme projektovou žádost v IS KP14+ (MS2014+)
  • Zajistíme vám podporu v průběhu projektu….

Jsme obecně prospěšná společnost, proto základní projektovou podporu nabízíme bezplatně. Umíme pro vás zajistit i kompletní projektovou podporu.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte ITveSkole.cz, o.p.s. podporaeu@itveskole.cz, tel.: 222-268-519

Rádi Vám pomůžeme.