Úvodní stránka / Aktuálně / Finanční stav výzev MŠMT

Finanční stav výzev MŠMT

ŘO OP VVV průběžně zveřejňuje přehled finančního stavu vyhlášených výzev. Níže si můžete zobrazit tabulku obsahující jak základní identifikaci výzev, tak souhrnné informace o alokaci, počtu zaregistrovaných žádostí o podporu, objemu finančních prostředků v předložených žádostí o podporu či zbývajícím objemu finančních prostředků výzev. Tabulka je aktualizována na začátku a v polovině každého měsíce.

Přehled finančního stavu aktuálních výzev OP VVV k datu 2. 5. 2017 – aktualizováno dne 3. 5. 2017

Zdroj: ZDE