Úvodní stránka / Aktuálně / Kalkulačka indikátorů ZoR pro výzvu Šablony pro ZŠ a MŠ

Kalkulačka indikátorů ZoR pro výzvu Šablony pro ZŠ a MŠ

Pro snadný výpočet výstupových indikátorů v realizovaných aktivitách, které školy vykazují ve zprávách o realizaci (ZoR), byla připravena Kalkulačka indikátorů ZoR.  Tato kalkulačka vychází z kalkulačky, která byla povinnou přílohou žádostí o podporu. Kalkulačka indikátorů ZoR není povinnou přílohou zpráv o realizaci,  avšak pro rychlou kontrolu dosažených indikátorů a přehlednost aktivit žádáme školy o její dokládání v prosté kopii ke zprávám o realizaci.

Kalkulačka indikátorů ZoR MŠ a ZŠ – zveřejněno dne 31. 5. 2017

Zdroj: ZDE

iTřída

• 17601028_s

Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• 16247901_s
    Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

• 3174196_m

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

• 2825753_s

Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

ICT plán školy

• ICT

ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

• Konference2
    Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.