Úvodní stránka / Aktuálně / Týdny mediálního vzdělávání začínají, zapojte se..

Týdny mediálního vzdělávání začínají, zapojte se..

V úterý 13. 6. proběhne v kině Lucerna debata s názvem Vrtěti psem na téma fake news, lživých zpráv šířených záměrně některými mediálním a propagandistickými zdroji a šířených dále prostřednictvím sociálních sítí s cílem ovlivnit veřejné mínění ve prospěch konkrétních zájmů. Debata je součástí právě začínajících Týdnů mediálního vzdělávání 2017, které organizuje Jeden svět na školách.

Součástí týdnů mediálního vzdělávání jsou zejména návštěvy novinářů a mediálních odborníků přímo na školách. Program si může škola přizpůsobit dle svých možností a potřeb a dohodnout se na konkrétním obsahu a průběhu přímo s hostem. K dispozici jsou dokumentární filmy týkající se tématiky, které k volnému užití nabízí Jeden svět na školách. EDUin Týdny mediálního vzdělávání podporuje a aktivně se jich účastní. Událost můžete šířit i na Facebooku.

Zdroj: AUTOR NEUVEDEN. bEDUin [online]. [cit. 30.5.2017]. Dostupný na WWW: http://www.eduin.cz/beduin/cermat-meni-rok-od-roku-hodnoceni-nekterych-typu-uloh-s-jakym-zamer-a-vi-o-tom-msmt/

iTřída

• 17601028_s

Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• 16247901_s
    Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

• 3174196_m

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

• 2825753_s

Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

ICT plán školy

• ICT

ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

• Konference2
    Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.