Úvodní stránka / Aktuálně / Důležitý mezník v realizaci projektu Vzdělávejme společně děti předškolního věku v Liberci

KlubNový nízkoprahový klub v prostorách ZŠ a MŠ Barvířská je dílčí aktivitou projektu Vzdělávejme společně děti předškolního věku v Liberci, na jehož realizaci získalo statutární město Liberec 85% dotaci ze zdrojů EU a který samo podpořilo částkou 1,45 milionu korun.

Tříletý projekt s celkovým rozpočtem cca 29 milionů má za cíl podpořit nástup dětí ze sociálně znevýhodněného a kulturně odlišného prostředí do mateřských škol a následnou adaptaci, k čemuž má přispět právě nový Předškolní klub Barvička, provozovaný společností ITveSkole.cz.

O Gamba Robert

Gamba Robert
Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor učitelství matematika-fyzika. Pracoval ve státní správě na pozici ředitele školského úřadu a vedoucího odboru školství krajského úřadu. Stál na počátku zavádění informačních technologií ve školství, dlouhodobě se věnuje problematice rozvoje lidských zdrojů a celoživotnímu vzdělávání. Je autorem řady úspěšných projektů z této oblasti (RISA Liberec, TECHYes, Trojlístek, Triangl,...) a studií z oblasti školství. Mezi jeho oblíbené aktivity patří vzdělávání dospělých, kolo a běžky.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.