Úvodní stránka / Aktuálně / Avízo výzvy Budování kapacit pro rozvoj škol II

Avízo výzvy Budování kapacit pro rozvoj škol II

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje dne 5. června 2017 avízo výzvy č. 02_16_032 Budování kapacit pro rozvoj škol II v prioritní ose 3 OP VVV. Avízem se rozumí verze výzvy informativního charakteru. Závazná verze výzvy, včetně kompletní dokumentace, bude vyhlášena spolu se zpřístupněním žádostí o podporu v IS KP14+ dne 20. června 2017 . Ukončení příjmu žádostí dle textu výzvy: 29. září 2017 v 10.00 hod.

Avízo výzvy Budování kapacit pro rozvoj škol II

Příloha č. 1 Indikátory
Příloha č. 2 Hodnoticí kritéria

Pravidla pro žadatele a příjemce – část obecná (aktuální verze č. 4 – platná od 1. září 2016) jsou k dispozici ZDE.

Pravidla pro žadatele a příjemce – specifická část jsou k dispozici ZDE.

Více informací ZDE.

V případě zájmu o další informace nebo pomoc s přípravou a realizací projektu nás kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme.

Kontakt: email: podporaeu@itveskole.cz, tel.: 222-268-519.

iTřída

• 17601028_s

Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• 16247901_s
    Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

• 3174196_m

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

• 2825753_s

Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

ICT plán školy

• ICT

ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

• Konference2
    Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.