Úvodní stránka / Konference a aktivity / Seminář zaměřený na čtenářskou pregramotnost

Seminář zaměřený na čtenářskou pregramotnost

DSC_8300 (2)Zveme Vás na seminář zaměřený na čtenářskou pregramotnost, který pořádá ITveSkole.cz, o.p.s. ve spolupráci s MŠ (dle místa konání). Absolvováním semináře získáte užitečné informace, podněty, certifikát a splníte výstupy šablony I/2.3.

Termíny seminářů:

Místo konání: ZŠ a MŠ Hořepník, Pletařská 203

Termín konání I (8x 45min): 21.6.2017 od 13:00

Místo konání: ZŠ a MŠ Nahořany, Nahořany 63

Termín konání I (4x 45min): 16.6.2017 od 14:00

Místo konání: MŠ Kozojedy, Kozojedy 140

Termín konání I (8x 45min): 7.7.2017 od 9:00

Cena semináře je 3 333 Kč / účastník.

Motto semináře: „Vzdělávejme se společně, sdílejme své zkušenosti, nejezděme daleko, ušetřeme čas pro sebe i naše děti“.

Proč se vzdělávat společně s námi?

• Zaměříme se na praxi a každodenní využití při práci pedagogů
  • Odneseme si spoustu pomůcek, tipů a nápadů
  • Vyzkoušíme si moderní interaktivní pomůcky
  • Ukážeme si vhodné výukové aplikace a materiály
  • Probereme témata napříč RVP PV

Seminář provede lektor Mgr. Boris Váňa

„Jmenuji se Boris Váňa, nejvíce zkušeností jsem získal za 12 let, kdy jsem byl ředitelem základní školy a učitelem 1. i 2. stupně (ČJ, D, Ov).  Při své praxi jsem vždy vyhledával nové a zajímavé postupy. Nyní jako lektor se v rámci semináře s Vámi podělím o své zkušenosti z oblasti čtenářské (pre)gramotnosti a rád s Vámi prodiskutuji Váš pohled a zkušenosti z této oblasti. Těším se na přínosný čas, který v rámci DVPP společně strávíme“.

Těšíme se, že se k nám přidáte a seminář pro vás bude přínosný.

Pro registraci a více informací o semináři je možné kontaktovat Mgr. Marka Fialu:

mfiala@itveskole.cz, 727 902 489 nebo využít formuláře.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.