Úvodní stránka / Aktuálně / Hledáme nové kolegy/ně do týmu (lektory pro MŠ)

Hledáme nové kolegy/ně do týmu (lektory pro MŠ)

ITveSkole.cz, o.p.s. hledá nové kolegy/ně – lektory pro MŠ pro náš lektorský tým.

ITveSkole.cz, o.p.s. aktivně spolupracujeme s 1500 školami po celé ČR, provozujeme portál www.dumy.cz, je za námi řada úspěšně realizovaných projektů pro školy i řada jedinečných řešení jako www.3Box.czwww.3Panel.cz nebo www.iTriangle.cz.

Baví Vás učit a objevovat nové možnosti výuky? Máte zájem podělit se o své zkušenosti s ostatními?
Máte zájem o novou lepší práci nebo chuť si přivydělat k Vašemu učitelskému platu?
Rádi využíváte ve výuce moderní technologie a zajímáte se o nové trendy ve vzdělávání?
Pak hledáme právě Vás.

Hledáme pedagogy s praxí na MŠ se zaměřením na některou z oblastí:

• Specifika práce s dvouletými dětmi
  • Čtenářská pregramotnost
  • Matematická pregramotnost
  • Prevence logopedických vad

Pošlete nám prosím Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem e-mailem na ppitelkova@itveskole.cz.

Budeme Vás kontaktovat s nabídkou termínu osobního setkání, kde probereme možnosti spolupráce.

Nabízíme

• Výborné vztahy se školami, se kterými spolupracujeme
  • Zajímavou práci v oblasti vzdělávání pedagogů
  • Zkušený, pozitivní a inspirující kolektiv
  • Prostor pro seberealizaci a další rozvoj
  • Plný nebo částečný pracovní úvazek
  • Motivující platové podmínky
  • Nástup možný ihned
  • Telefon, notebook a další potřebné pomůcky
  • Možnost firemního automobilu

Náplň práce

• Realizace školení v rámci DVPP v rámci projektu Šablony ZŠ a MŠ
  • Realizace seminářů, školení a workshopů pro pedagogy
  • Spolupráce při přípravě nových školení, akreditací a nových projektů

Požadavky

• Vysokoškolské vzdělání pedagogického zaměření
  • Proaktivní pozitivní přístup k výuce a k moderním technologiím (počítače, interaktivní tabule, tablety, digitální obsah, aplikace, …)
  • Praxe v oboru alespoň 3 roky, zkušenosti s lektorováním výhodou
  • Znalost RVP, přehled nejčastěji používaných učebnicích a internetových výukových zdrojích
  • Dobré komunikační, organizační a prezentační dovednosti
  • Aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B

Váš životopis s motivačním dopisem a ukázkami Vaší práce, např. DUMy, pracovní listy nebo odkazy na realizované projekty nám prosím zašlete e-mailem na ppitelkova@itveskole.cz.
Budeme Vás kontaktovat.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.