Úvodní stránka / Aktuálně / Aktuálně: DVPP ITveSkole.cz – Vzdělávejme se v „šablonách“ společně!

Aktuálně: DVPP ITveSkole.cz – Vzdělávejme se v „šablonách“ společně!

ITveSkole.cz, o.p.s. přináší školám kompletní nabídku vzdělávání v rámci projektu Šablony pro ZŠ a MŠ I a v rámci projektu Šablony pro SŠ a VOŠ I.

Naše DVPP, vám pomůže nalézt odpovědi

1. Odborně – tým kvalitních lektorů s dlouholetou praxí.
  2. V klidu a s úsměvem – cílem je co nejvyšší přínos školení pro školu i pro pedagogy.
  3. Ve vaší škole – za kvalitním DVPP není třeba cestovat, lektor přijede k vám.

Naše nabídka DVPP v rámci šablon:

Výhody vzdělávání ITveSkole.cz o.p.s. v rámci „šablon“:

• Vzděláváme ve školách
  • V ceně doprava lektora do školy
  • V ceně vzdělávací materiály
  • V ceně zapůjčení moderních interaktivních pomůcek
  • V ceně tisk certifikátu dle podmínek projektu
  • Podpora při administraci projektu a tvorbě ZoR

Kompletní nabídku DVPP pro Mateřské školy a pro Základní školy v rámci „šablon“ naleznete na www.jsmevkurzu.cz.

Pro více informací a vypracování nabídky na míru vašim potřebám volejte 800 880 990 nebo pište na skoly@boxed.cz.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.