Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Boxed s.r.o. na Letní škole moderních učitelů

Boxed s.r.o. na Letní škole moderních učitelů

V srpnu 2017 proběhl již sedmý ročník LŠMU v nádherné krajině Bílých Karpat. Na celotýdenním vzdělávacím pobytu se každý rok potkávají učitelé se zájmem o inovaci výuky a aplikaci nových výukových metod do vzdělávacího systému.

Hlavním pořadatelem vzdělávacího pobytu v Bílých Karpatech je společnost Microsoft představující především své nejnovější verze  Microsoft Office 365. Po úspěšném absolvování kurzů se z učitelů stávají certifikovaní education mastery.

Boxed s.r.o. se stal letošním hlavním partnerem  LŠMU, aby ukázal zájemcům o inovace svoje řešení. V souladu s moderním světovým trendem ve vzdělávání, který představuje koncept STEM, bylo představeno řešení ve formě výukové stavebnice iTriangle se senzory a aktory a s programovatelnou jednotkou Master.  iTriangle v sobě spojuje několik aspektů pro zdravý vývoj osobnosti žáka, jako je zručnost, kreativita, logické myšlení či přesah do praktického života.  iTriangle podporuje badatelsky orientovanou výuku,  pomáhá při porozumění fyzikálním jevům, schopnosti měřit fyzikální veličiny a umět využít poznatky v každodenním životě.

iTriangle, stejně tak i další řešení, které Boxed s.r.o. přináší do škol, kladou důraz na snadnost využití v kterékoliv vyučovací hodině. Je brán důraz rovněž na to, aby byli žáci připraveni na praktický život, na který by se ve výuce nemělo zapomínat.

Učitelé se na v rámci LŠMU workshopu pořádaném společností Boxed seznámili s možnostmi řešení iTriangle. Prakticky si vyzkoušeli několik úloh – sestrojili si vlastní dynamo a také imitaci větrné turbíny. Všem se podařilo správně zapojit senzory a naprogramovat jednotku Master a zprovoznit tak svá sestrojená zařízení. LŠMU byla skvělou příležitostí ukázat řešení pro STEM formou výukové stavebnice iTriangle dalším učitelům.

V následujícím období se Boxed s.r.o. chystá představit svoje produkty v rámci Roadshow pro školy 2017 ve všech krajích ČR a věří, že zaujme a nadchne aktivní učitele svými jedinečnými řešeními, které vznikají ve zlatých českých rukách.

Za Boxed s.r.o.
Mgr. Iveta Matulíková

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.