Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Boxed s.r.o. na Letní škole moderních učitelů

Boxed s.r.o. na Letní škole moderních učitelů

V srpnu 2017 proběhl již sedmý ročník LŠMU v nádherné krajině Bílých Karpat. Na celotýdenním vzdělávacím pobytu se každý rok potkávají učitelé se zájmem o inovaci výuky a aplikaci nových výukových metod do vzdělávacího systému.

Hlavním pořadatelem vzdělávacího pobytu v Bílých Karpatech je společnost Microsoft představující především své nejnovější verze  Microsoft Office 365. Po úspěšném absolvování kurzů se z učitelů stávají certifikovaní education mastery.

Boxed s.r.o. se stal letošním hlavním partnerem  LŠMU, aby ukázal zájemcům o inovace svoje řešení. V souladu s moderním světovým trendem ve vzdělávání, který představuje koncept STEM, bylo představeno řešení ve formě výukové stavebnice iTriangle se senzory a aktory a s programovatelnou jednotkou Master.  iTriangle v sobě spojuje několik aspektů pro zdravý vývoj osobnosti žáka, jako je zručnost, kreativita, logické myšlení či přesah do praktického života.  iTriangle podporuje badatelsky orientovanou výuku,  pomáhá při porozumění fyzikálním jevům, schopnosti měřit fyzikální veličiny a umět využít poznatky v každodenním životě.

iTriangle, stejně tak i další řešení, které Boxed s.r.o. přináší do škol, kladou důraz na snadnost využití v kterékoliv vyučovací hodině. Je brán důraz rovněž na to, aby byli žáci připraveni na praktický život, na který by se ve výuce nemělo zapomínat.

Učitelé se na v rámci LŠMU workshopu pořádaném společností Boxed seznámili s možnostmi řešení iTriangle. Prakticky si vyzkoušeli několik úloh – sestrojili si vlastní dynamo a také imitaci větrné turbíny. Všem se podařilo správně zapojit senzory a naprogramovat jednotku Master a zprovoznit tak svá sestrojená zařízení. LŠMU byla skvělou příležitostí ukázat řešení pro STEM formou výukové stavebnice iTriangle dalším učitelům.

V následujícím období se Boxed s.r.o. chystá představit svoje produkty v rámci Roadshow pro školy 2017 ve všech krajích ČR a věří, že zaujme a nadchne aktivní učitele svými jedinečnými řešeními, které vznikají ve zlatých českých rukách.

Za Boxed s.r.o.
Mgr. Iveta Matulíková

 

 

 

 

 

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek